REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwsze spoilery z Avengers 4. Powróci jeden z uśmierconych złoczyńców

Nie znamy jeszcze pełnego tytułu Avengers 4, ale już teraz do sieci trafił spoiler dotyczący fabuły filmu. Jeden z aktorów ma za długi język.

26.10.2018
18:28
avengers 4 crossbones
REKLAMA
REKLAMA

Poniżej znajduje się (niewielki) spoiler z Avengers 4. Zostaliście ostrzeżeni.

Avengers: Wojna bez granic wywrócił do góry nogami Marvel Cinematic Universe. Po tym solidnym cliffhangerze nadal nie wiemy, jak będzie wyglądała fabuła Avengers 4, czyli kolejnego po Kapitan Marvel filmu o superbohaterach od Disneya, którego premierę zaplanowano na 3 maja 2019 roku. Nie oznacza to jednak, że nie wiemy zupełnie nic.

Do sieci trafiają już od miesięcy liczne nieoficjalne doniesienia na temat przebiegu filmu. Fani snują swoje hipotezy na temat tego, w jaki sposób bohaterowie pokonają Thanosa. Jedna z nich zakłada podróże w czasie albo wizytę w wirtualnej rzeczywistości. Właśnie dostaliśmy poszlakę, która wskazuje na to, że coś faktycznie jest na rzeczy.

Crossbones pojawi się w Avengers 4.

To o tyle ciekawe, że złoczyńca został uśmiercony już kilka lat temu. Frank Grillo, który sportretował tę postać w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów zdradził, że Brock Rumlow, czyli Crossbones, pojawi się w Avengers 4. Aktor wyjaśnił też, jak to jest możliwe.

Jeśli ktoś liczył na to, że Crossbones zostanie wskrzeszony, to niestety nie mamy dobrych wiadomości. Grillo potwierdził natomiast, że w Avengers 4 pojawią się… flashbacki. Jego bohater będzie widziany przez chwilę właśnie w takiej scenie. I to będzie ostatni raz, gdy go zobaczymy na ekranie.

Frank Grillo nie wystąpi już więcej w filmie Marvela.

Aktor najwyraźniej zdaje sobie sprawę, że zdradza dość istotną informację na temat nadchodzącego filmu, ale ma to gdzieś. Stwierdził, że może mówić, co chce, bo już nigdy nie zagra w żadnym filmie z cyklu. Swoim krótkim komentarzem podsyca dotychczasowe spekulacje na temat Avengers 4.

Od kiedy tylko do sieci wyciekły zdjęcia z planu Avengers 4, na których Kapitan Ameryka pojawił się w swoim klasycznym stroju w lokacji, która przypominała Bitwę o Nowy Jork z pierwszej części Avengers, fani spekulują, że w Avengers 4 bohaterowie cofną się w czasie. Jest jednak też inne wyjaśnienie.

Możemy być świadkami próby szukania sposobu na pokonanie Thanosa w symulacji.

Flashbacki, o których wspomina Frank Grillo, mogą być scenami, podczas których bohaterowie odtwarzają przeszłe wydarzenia w ramach tzw. Binarily Augmented Retro-Framing użytego wcześniej w Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

REKLAMA

Jedna z hipotez zakłada, że robią to, by odszukać w swoich szeregach szpiegów należących do zmiennokształtnej rasy Skrulli, którzy pojawią się w filmie Kapitan Marvel. Wedle fanów mieliby oni zinfiltrować formację Avengers już lata temu.

Tę hipotezę zdają się też potwierdzać bracia Russo. W filmie Avengers 4 ma pojawić się pięciominutowa scena, która wykorzysta technologię z poprzedniego obrazu z cyklu, wprowadzoną do niego właśnie w tym konkretnym celu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA