REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

AXN Now nie boi się opinii panującej o cda.pl i nawiązuje współpracę

CDA nadal działa na krawędzi prawa i dobrego smaku. Z jednej strony oferuje wartościowy pakiet premium, z drugiej zaś przymyka oko na panujące na nim piractwo. Dlatego ta współpraca może ciut dziwić.

01.03.2017
13:05
AXN Now na cda.pl
REKLAMA
REKLAMA

Od bieżącego miesiąca do pakietu CDA Premium włączone zostaną seriale i filmy z oferty AXN Now, serwisu należącego do Sony Pictures Television Networks CE. W ramach AXN Now będzie można obejrzeć, m. in., wszystkie sezony serialu Hannibal, rozwiązać międzynarodowe zagadki kryminalne z ekipą Crossing Lines: Przekraczając granice. A także wywęszyć zbrodnie z Reksem, czy uratować świat razem z bohaterami serialu Heroes.

- Współpraca z AXN to początek rozwoju platformy w kierunku międzynarodowych partnerstw i poszerzania biblioteki o treści z największych, zagranicznych studiów filmowych - zapowiada Justyna Troszczyńska z agencji Media4Fun, odpowiedzialnej za realizację projektu.

Oferta programowa AXN Now poszerzy pakiet SVOD CDA Premium, w którym dostępne są już treści m. in. od Kino Świat, Vision Films, M2 Films, Solopanu, Against Gravity, Filmoteki Narodowej, Studia Miniatur Filmowych i innych.

AXN Now w CDA… czy Sony ma aż tak liberalne podejście do piractwa?

I żeby nie było, sam jakoś niespecjalnie stoję murem w obronie interesów korporacji medialnych, choć też nie uważam piractwa za wspaniałe zjawisko. Temat jest bez wątpienia trudny, ale ja nie o tym.

REKLAMA

Po dziś dzień, nawet w momencie pisania tej notki, jestem w stanie bez problemu znaleźć na cda.pl pirackie treści, w tym od Sony Pictures. Te z całą pewnością są tam udostępniane bez wiedzy i zgody posiadacza praw autorskich.

Wygląda więc na to, że niekwestionowana popularność cda.pl w naszym kraju skłoniła Sony do przełknięcia dumy i dystrybucji swoich treści nowymi kanałami. Może to i lepiej…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA