REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Macie ochotę na wycieczkę do Azji? To z nimi zwiedzicie świat w Azja Express 2

Azja Express, program stacji TVN, okazał się niekwestionowanym hitem. Reality-show miało nie tylko dobrą oglądalność, ale także budziło olbrzymie emocje i szerokim echem odbiło się we wszystkich mediach, także społecznościowych. Teraz wiemy już, kto weźmie udział w drugiej edycji show.

22.03.2017
10:18
Wiemy, kto weźmie udział w programie Azja Express 2
REKLAMA
REKLAMA

Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl, wczoraj do Azji wyjechała grupa szesnastu uczestników, którzy wezmą udział w show Azja Express 2. Ci podzieleni są na osiem par, które rywalizują ze sobą o wygraną w programie i kolejno odpadają z zabawy co dwa tygodnie. Pary muszą przemierzać kilometry bez żadnych udogodnień - mają plecaki z ubraniami na plecach, a w kieszeni zaledwie jednego dolara na dzień. Podczas podróży wykonują zadania. Każda dwójka uczestników składa się z jednej sławnej osoby i przyjaciela bądź znajomego celebryty (choć w praktyce czasem mamy do czynienia z dwójką znanych ludzi).

Tym razem wśród uczestników spotkamy: Michała Piróga, Antoniego Pawlickiego, Stanisława Karpiel-Bułeckę, Dorotę Gardias i Martę Wierzbicką. Te gwiazdy do Azji pojadą z przyjaciółmi. Oprócz nich na ekranie zobaczymy także Joannę Przetakiewicz i Łukasza Jakóbiaka, Tymona Tymańskiego z synem Lucasem Tymańskim oraz dwie siostry Bijoch, Zuzannę i Julię.

Przyznam, że skład jest całkiem niezły i zapowiada się, że o drugiej serii Azji Express będzie równie głośno jak i o pierwszej. Już widzę te dramaty i spięcia. Tak, jest na co czekać. Program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, tak jak w przypadku pierwszej części programu.

REKLAMA

W trakcie nowej edycji uczestnicy będą ścigać się na trasie, która obejmie Indie i Sri Lankę. Nowa edycja ma być ponoć bardziej wymagająca.

Premiera nowej edycji Azja Express już jesienią tego roku w stacji TVN. Możliwe, że program zmieni nazwę na India Express.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA