REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

B.O.K. - "Labirynt Babel": drugi singiel, lista utworów i data premiery

Bydgoski skład B.O.K. (Bisz, Oer, Kay) wypuścił właśnie drugi singiel promujący ich najnowszy album zatytułowany "Labirynt Babel". Przy okazji ruszyła sprzedaż przedpremierowa, dzięki czemu poznaliśmy pełną tracklistę oraz datę premiery krążka. 

22.09.2014
9:11
B.O.K. – „Labirynt Babel”: drugi singiel, lista utworów i data premiery
REKLAMA

Po dużym sukcesie, z jakim spotkał się solowy debiut Bisza - "Wilk chodnikowy", który uzyskał status złotej płyty, większość osób podejrzewała, że raper zdecyduje się dalej podążać tą ścieżką. Tymczasem jednak postanowił stworzyć kolejny album pod szyldem swojego macierzystego składu B.O.K.. Opublikowany w maju pierwszy singiel promujący "Labirynt Babel", "Jurodiwy", zapowiadał spore zmiany względem "Wilka..." - tak w warstwie muzycznej, jak i lirycznej. Udostępniony wczoraj "Mindfuck" pokazuje, że Bisz nie boi się eksperymentów i nie zamierza sztywno trzymać się jednego stylu. Niecodzienne brzmienia i nietypowy mastering mogą być nieco ryzykowne, ale mnie oba kawałki przekonują - jeżeli pozostałe będą trzymać podobny poziom, to będzie to jedna z ciekawszych hip-hopowych płyt tego roku.

REKLAMA

REKLAMA

"Labirynt Babel" ma być - według zapowiedzi - "labiryntem zuchwałych wiadomości, prowokacji, ważnych treści i fałszywych tropów, który od każdego żąda wysiłku znalezienia w nim własnej drogi". Płyta ukaże się nakładem wytwórni Aptaun Records. Premiera zapowiedziana jest na ostatni dzień października i będzie poprzedzona jeszcze jednym wideo-singlem. Pełną listą utworów możecie znaleźć poniżej.

0. Narrenturm
1. Legion Głosów
2. Mindfuck
3. Babel
4. Flaki
5 Podróż
6. Widziałem
7. Jurodliwy
8. Opowiedz mi o swoich planach
9. Nic przez C z kreską
10. Prometeusz
11. Deux ex machina
12. Miecz czy bicz
13. Pielgrzym
14. Brzytwa Ockhama

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA