REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

It’s alive! Zabawkowy Baby Yoda rusza się, wydaje odgłosy i… posługuje się Mocą. I jest już w naszej galaktyce

W amerykańskim programie porannym Good Morning America, emitowanym w należącej do Disneya stacji ABC, zaprezentowano zestaw zabawek inspirowanych serią „Mandalorian”. W tym, tę najbardziej pożądaną, czyli Baby Yodę.

21.02.2020
13:00
baby yoda zabawka
REKLAMA
REKLAMA

Fenomen Baby Yody, trochę niechcący, pokazał, że wszelkie plany marketingowe i promocyjne za grube miliony dolarów nie zawsze są potrzebne. Sam Disney chyba do końca nie wiedział co posiada, do momentu premiery serialu „The Mandalorian”, kiedy to okazało się, że świat z miejsca oszalał na punkcie Baby Yody.

O tym, że Disney nie był przygotowany na tak wielki szał na punkcie małego zielonoskórego stworka, niech świadczy fakt, że dopiero teraz (koniec lutego 2020, czyli ok. 4 miesiące po premierze serialu na Disney+) została nam zaprezentowana oficjalna linia zabawek Hasbro z „Mandalorian”, w tym, przede wszystkim, Baby Yoda, niemal jak żywy.

Na wideo powyżej możemy zobaczyć, że zabawkowy Baby Yoda to w pełni animatroniczna konstrukcja, co oznacza, że jest w stanie poruszać swoimi kończynami, mrugać oczami, wydaje z siebie urocze odgłosy, które wzbudzą w was instynkty rodzicielskie, a także może używać Mocy.

Co ciekawe, Baby Yoda Animatronic Edition, bo taka jest oficjalna nazwa figurki, będzie podejrzanie niedroga.

Jej cena to raptem 59,99 dol. Ma pojawić się w sprzedaży jesienią 2020 roku, czyli mniej więcej na premierę 2. sezonu „Mandalorian”.

REKLAMA

Oprócz tego Hasbro pokazało 6,5-calową nieruchomą figurkę Baby Yody, jak i również pluszaka, firmowaną Baby Yodą grę „Operacja” oraz 5-calowe figurki Szturmowców oraz Ahsoki Tano jak i elektroniczny miecz z serialu „Mandalorian”, który dzierżył Moff Gideon.

źródło: Hasbro
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA