REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Barry w nowym zwiastunie stara się o zabójczą rolę. Zapowiada się świetny serial komediowy od HBO

Już w przyszłym miesiącu na antenie HBO pojawi się nowy serial komediowy - Barry. Właśnie ruszyła jego kampania marketingowa, dzięki której możemy poznać nieco bliżej tytułowego głównego bohatera.

23.02.2018
20:01
Barry zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

To już trzeci zwiastun serialu Barry, ale też pierwszy, w którym poznajemy nieco bliżej fabułę serialu. I czemu właściwie postać grana przez Billa Haidera chce zamienić bycie zabójcą na aktorstwo. Zwiastun zapowiada bardzo zabawny serial, któremu na pewno będziemy chcieli dać szansę. Zwłaszcza, że w jego produkcję zaangażowane są osoby, które pracowały nad amerykańskim SNL czy Doliną krzemową.

Barry na drodze swojego życia (i zawodu) dociera do Kalifornii. Tam nieco przez przypadek trafia do szkoły aktorskiej, gdzie poznaje społeczność aspirujących do tego zawodu osób. I najwyraźniej szybko łapie bakcyla, bo postanawia porzucić dotychczasowy fach na rzecz tego drugiego, który nie wymaga mordowania mniej lub bardziej winnych osób.

Zwiastun do serialu Barry pokazuje nam też postacie drugoplanowe.

Widzimy w nim fragmenty z podróży Barry’ego do Kalifornii, poznajemy też postać, którą ma zamordować. Materiał reklamowy pokazuje również i uczniów ze szkoły aktorskiej, do której trafia nasz bohater. To prawdopodobnie oni, te charyzmatyczne postacie, skłaniają go do zmiany zawodu. Wszystkie zapowiadają się jako ciekawe i oryginalne osoby, które prawdopodobnie dadzą nam dużo powodów do uśmiechu.

REKLAMA

Na główną postać żeńską w nowym zwiastunie zapowiada się Sally Reed, która prawdopodobnie nie będzie tylko obiektem romantycznego zainteresowania głównego bohatera, ale też i kimś w rodzaju trenerki osobistej, która pomoże mu uwierzyć w siebie, swoje zdolności i marzenia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA