REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Przerażający zwiastun finałowego sezonu "Bates Motel". Norman o krok od psychozy

Przed nami ostatni sezon "Bates Motel", prequela "Psychozy" Alfreda Hitchcocka. W sieci pojawiła zapowiedź serii, która jasno daje nam do zrozumienia, że jesteśmy już o krok od tego, by dowiedzieć się, co działo się w domu Batesów przed wydarzeniami poznanymi w hicie filmowym z lat 60.

10.01.2017
11:29
Przerażający zwiastun finałowego sezonu "Bates Motel"
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnim sezonie doszło do jednej z największych tragedii w życiu Normana (nie licząc oczywiście wszystkich czynów, których dopuścił się od momentu, w którym go poznaliśmy). Chłopak ewidentnie nie umie poradzić sobie z sytuacją, w jakiej się znajduje. Choć w zapowiedzi nie przywdział jeszcze stroju swojej matki, już widzieliśmy go w takiej stylizacji. Piąty i ostatni sezon nie będzie pewnie inny pod tym względem.

W zapowiedzi widzimy dom Normy i Normana Batesów, który jest pusty, ale są w nim dowody na to, że ktoś próbuje prowadzić tu normalne życie. Widać niedojedzone posiłki, w tle rozbrzmiewa muzyka. Norman w piwnicy oddaje się swojemu hobby. "Przywraca do życia" marte zwierzęta. Wydaje się spokojny i zrelaksowany. Już samo to może budzić przerażenie, w kontekście ostatnich wydarzeń. Ale nie to jest najgorsze.

Finał wideo sprawia, że ciarki przechodzą po plecach.

REKLAMA
bates motel class="wp-image-78091"
Bates motel, trailer 5 sezonu

Premiera 5 sezonu "Bates Motel" odbędzie się 20 lutego 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA