REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tak wyglądają: Batman, Ant-Man, Thanos oraz Avengers walczący z armią Ultrona

W ciągu ostatnich dwóch dni, w Sieci pojawiły się bardzo interesujące grafiki, zdjęcia oraz plakaty z filmów, na które nerdy z całego świata czekają. Tym razem, Batman jest pokazany w kolorze (z profilu), Thanos zasiada na swoim tronie, Ant-Man się powiększa, a Avengersi próbują sobie poradzić z ogromną armią robotów Ultrona.

25.07.2014
10:58
Tak wyglądają: Batman, Ant-Man, Thanos oraz Avengers walczący z armią Ultrona
REKLAMA
ben affleck batman
REKLAMA

„Profilowe” Batmana zostało zrobione przez Claya Enosa - nadwornego fotografa Warner Bros./DC, który pracuje na planie „Batman V Superman: Dawn of Justice”. Zdjęcie pojawi się na mozaice na tegorocznym Comic-Conie, wśród zdjęć i rysunków Batmana, które powstały w ciągu ostatnich 75 lat – oczywiście z okazji świętowania urodzin naszego Mrocznego Rycerza. Tym, którzy przez ostatnie miesiące chowali się w jaskiniach, przypominam, że na zdjęciu jest Ben Affleck, który wciela się w Batmana w filmie „Batman V Superman: Dawn of Justice”.

Na powyższym zdjęciu łatwo dostrzec twarz naszego superbohatera, ale z kostiumem sprawa wygląda gorzej. Na słynnym (i wielokrotnie przerabianym) czarno-białym zdjęciu udostępnionym przez Zacka Snydera, widać Batmana w pełnej krasie obok Batmobilu. Jeżeli jednak chcecie rzucić okiem na sam strój, to z pomocą przychodzi Dan Didio (współwydawca w DC Comics), który zamieścił bardzo ciekawy tweet, prezentujący pelerynę i maskę.

Trzeba przyznać, że nowy wygląd Batmana jest – na całe szczęście - zdecydowanie bardziej komiksowy od wersji Nolana i od razu przywodzi na myśl komiksy Franka Millera. Także… Batman Nolana może się teraz schować pod ziemię. Inną kwestią jest jednak fakt, że prawdopodobnie Affleck – podobnie jak Michael Keaton – nie będzie mógł za bardzo skręcać swojej głowy. Tak czy siak, strój Batmana robi jak na razie bardzo pozytywne wrażenie, fani powinni być ukontentowani.

ant-man
thanos

Z uniwersum DC przechodzimy do Marvela, a dokładnie to do Fazy 3 i plakatu przedstawiającego filmowego Ant-Mana – w młodszej wersji, czyli złodzieja Scotta Langa (w którego wcieli się Paul Rudd) oraz starszej, tj. naukowca Hanka Pyma (Michael Douglas), który wynalazł „cząstki Pyma” pozwalające zmniejszać się i zaprojektował strój Ant-Mana. Przedstawiony na plakacie projekt stroju jest już finalną wersją, czy to oznacza, że z „Ant-Man” sprawy mają się lepiej? Na Comic-Conie powinno się wiele wyjaśnić, być może zobaczymy nawet jakiś teaser. Z pewnością Marvel chce zrzucić z ramion ciężar informacji o odejściu Edgara Wrighta i wstrzymaniu prac nad filmem, więc jest to całkiem możliwe. Przypomnijmy, że obecnie nad filmem pracują Payton Reed (reżyseria) oraz Adam McKay (scenariusz). „Trochę” mniej widać w przypadku Thanosa – szwarccharaktera w filmie „Guardians of the Galaxy”. Do tej pory fani Marvela dostali mnóstwo ujęć i zwiastunów prezentujących głównych bohaterów (Strażników, Ronana the Accusera, a nawet Yondu), ale nie Thanosa. Tym razem widzimy chociaż tron Thanosa (napędzany przez dyski grawitacyjne) i część jego samego, a poza tym Ronana the Accusera (Lee Pace) oraz Nebulę (Karen Gillan). A propos Nebuli… zobaczcie jej walkę z Gamorą (Zoe Saldana) udostępniona przez fanpage serialu Selfie, w którym Karen Gillan występuje.

//

REKLAMA

Na koniec jeszcze rzut okiem na „puzzle” z filmu „Avengers: Age of Ultron”, które prezentują Iron Mana, Kapitana Amerykę, Black Widow oraz Scarlett Witch walczących z armią robotów Ultrona – Big Bada w filmie, robota zbudowanego przez Tony'ego Starka. Czekamy jeszcze na brakujące elementy z Thorem, Hulkiem, Quicksilverem oraz Hawkeye.

Avengers
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA