REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tak wyglądałby film "Batman v Superman" gdyby grali w nim Michael Keaton i Christopher Reeve

Jak prezentowałby się film "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości", gdyby powstał w latach osiemdziesiątych, a w rolach głównych zamiast Bena Afflecka i Henry'ego Cavilla wystąpiliby Michael Keaton i Christopher Reeve? Twórca kanału stryderHD postanowili to sprawdzić, tworząc fanowski zwiastun. 

06.09.2016
10:08
Tak wyglądałby film Batman v Superman gdyby grali w nim Keaton i Reeve
REKLAMA
REKLAMA

Michael Keaton wcielił się w postać Batmana w filmach Tima Burtona, z kolei Christopher Reeve to bodaj najbardziej rozpoznawalny i ikoniczny odtwórca roli Supermana. Na kinowym ekranie nie spotkali się nigdy. Jednak autor dostępnego na YouTube kanału stryderHD, tworzący rozmaite autorskie zwiastuny, postanowili sprawdzić, jak mógłby wyglądać "Batman v Superman" z udziałem tych aktorów, gdyby powstał w latach osiemdziesiątych.

REKLAMA

Trzeba przyznać, że youtuberowi udało się bardzo zgrabnie wykorzystać sceny z filmów z udziałem Keatona i Reeva jako żywo przypominające te, które widzieliśmy w oryginalnym "Batman v Superman". Zwiastun prezentuje się na tyle efektownie i zapewnia tyle rozrywki, że trudno nie zacząć się zastanawiać, czy taka pełnometrażowa produkcja nie byłaby lepsza od "Świtu sprawiedliwości" Zacka Snydera. Bo szanse na to, że okazałaby się mniej udana, są raczej niewielkie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA