REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Gonka. Nowa nadzieja dla starego droida w uroczym fanowskim wideo

W kinach "Łotr 1.", ciągle też czekamy na pierwszy teaser epizodu VIII – "Gwiezdne wojny" ponownie rządzą w kinach. W sieci pojawił się też kolejny już fanowski film krótkometrażowy, tym razem skupiający się na droidach Gonku oraz BB-8.

02.01.2017
9:20
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Gonka. Nowa nadzieja dla starego droida
REKLAMA
REKLAMA

Gonk to prawdziwy weteran, jako że pojawił się po raz pierwszy w "Nowej Nadziei" w 1977 roku. Przypomina połączenie plastikowego kosza na śmieci (bez urazy) z bankomatem.

gonk_droid class="wp-image-77763"

Z kolei BB-8 to najmłodsze dziecko serii, które swój debiut miało w "Przebudzeniu Mocy" i od razu zyskało sobie uwielbienie milionów fanów i nie tylko.

W filmiku stworzonym przez Banana-Dragon Productions zostawiamy rycerzy Jedi oraz Sithów, po to by przyjrzeć się losom tych dwóch droidów z różnych pokoleń.

REKLAMA

"BB-8: Gonk droid awakens" z empatią i delikatnym humorem przedstawia nam początek przyjaźni dwóch robotów, którzy poznali się na planie "Przebudzenia Mocy". Gonk, stary i zapomniany przez czas, został porzucony przy drodze. Ale przypadkiem trafił na niego BB-8, który zabrał go na plan siódmego epizodu "Gwiezdnych wojen", a tam twórcy postanowili ponownie zatrudnić go do roli w filmie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA