REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Zdecyduj, co stanie się z Bearem Gryllsem. Zapowiedź „You vs. Wild” to interaktywna zabawa

Netflix stawia na interaktywną rozrywkę. Tym razem w roli głównej w serialu „You vs. Wild” pojawi się jeden z najsłynniejszych ekspertów survivalowych, Bear Grylls.

18.03.2019
21:26
Bear Grylls you vs wild
REKLAMA
REKLAMA

Wygląda na to, że w kwietniu wejdziemy na nowy poziom rozrywki serialowej. Wtedy to Bear Grylls za pomocą Netfliksa odda się w łaskę użytkowników serwisu. Widzowie zdecydują, co jeden z najsłynniejszych ekspertów survivalowych we współczesnym świecie medialnym będzie robił w trakcie ośmiu odcinków nowej produkcji „You vs. Wild”.

Całość jest promowana przez przewrotny spot reklamowy.Zapowiedź produkcji jest także naprowadzeniem użytkowników na sposób, w jaki będą oglądać serię. W spocie widzimy po kolei wpisywane pytania z poziomu okna wyszukiwarki. Następnie pojawia nam się ekran znany dobrze wszystkim użytkownikom iOS, gdzie możemy odrzucić połączenie lub je odebrać.

Odbierając telefon od Beara Gryllsa, zostajemy przekierowani do kolejnego filmiku. Widzimy w nim głównego bohatera całego zamieszania, który opowiada o produkcji „You vs. Wild”. W produkcji użytkownicy serwisu będą mogli decydować między innymi, czy ekspert survivalowy podczas swojej wyprawy ma iść w prawo, czy może w lewo, czy ma zwiedzać jaskinie, czy może lepiej pójść szczytami gór.

To nie koniec zabawy w serwisie YouTube.

Po krótkim telefonie głównej gwiazdy programu możemy znów wybrać jedną z dwóch opcji, dołączyć do przygody Beara Gryllsa lub podziękować za udział. Jeśli zdecydujemy się na wspólną przygodę, zostajemy przekierowani do ujęć z programu. Nasz bohater, z którym jesteśmy w trakcie wirtualnej podróży, pokazuje co może nas czekać w trakcie wyprawy.

REKLAMA

Wprawdzie istnieją alternatywne ścieżki odbierania telefonów i ustawiania dat w kalendarzu w serwisie YouTube, jednak kierują nas właściwie do finalnego spotu produkcji. Trudno określić, czy tak samo będzie się zachowywała cała produkcja. Jej reżyserem jest Ben Simms, a wśród producentów wykonawczych znajduje się między innymi sam Bear Grylls, a także Chris Grant, Drew Buckley, Ben Sliverman, Howard Owens, Rob Buchta i Delbert Shoopman.

Bear Grylls i serial „You vs. Wild” pojawi się na platformie Netflix już 10 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA