REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Najpierw politycy, a teraz artyści. Beata Kozidrak śpiewająco pokazuje, jak myć ręce

Boimy się koronawirusa, bo to coś nowego. Jak jednak twierdzą eksperci, aby się przed nim uchronić, wystarczy dbać o higienę. Nie zapominajmy jednak, że przydałoby się też trochę humoru i dystansu. Wzorem Beaty Kozidrak, wszystkie te trzy rzeczy można połączyć. Powinniśmy napisać „zobacz jak" w kwadratowym nawiasie, ale udało nam się nie ulec pokusie. 

11.03.2020
11:37
Beata Kozidrak pokazuje jak myć ręce w rytm piosenki Bajmu
REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus coraz bardziej daje nam się we znaki. Na całym świecie, również u nas, odwoływane są wielkie, planowane od dawna imprezy, w sklepach pustki, bo ludzie robią zapasy, a James Bond swoim Astonem Martinem wjedzie na ekrany kin z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Nie jest łatwo. Na szczęście w całej tej sytuacji można doszukać się kilku humorystycznych akcentów. Chociażby wśród polityków, którzy zdecydowali się pokazać całemu narodowi jak myć ręce:

I jasne, w internecie aż roi się od mniej lub bardziej zabawnych memów. Ale nawet w przestrzeni miejskiej można natknąć się na kartki uczące Polaków higieny. Oczywiście w specyficzny sposób. Oto przykład:

Zdjęcie dotarło do samej zainteresowanej, czyli Beaty Kozidrak.

Piosenkarka od wielu lat jest ikoną stylu i rodzimej sceny muzycznej. Jej utworów słuchają wszyscy, bez względu na wiek. A dla jej fanów nie jest niespodzianką, że ma też sporo dystansu do samej siebie i duże poczucie humoru, czemu ponownie dała wyraz.

Na facebookowym fanpage’u Beaty Kozidrak pojawił się filmik, na którym widzimy, jak piosenkarka myje ręce zgodnie ze wskazaniami na wspomnianym zdjęciu. W opisie krótkiego wideo czytamy:

Tylko higiena nas uratuje!
Uwielbiam Was za kreatywność. Teraz ja czekam na Wasze filmy. Wybierajcie piosenki z mojego repertuaru do woli
Oznaczcie tylko hashtagiem #30SekundDlaZdrowia

Na samym filmiku słychać jak piosenkarka wykonuje swój słynny utwór, który kończy słowami:

Będziemy najczystszym narodem świata.

REKLAMA

Oby to krótkie proroctwo się spełniło, bo jest to najprostszy sposób, aby uchronić się przed epidemią koronawirusa.

Idźcie więc za przykładem Beaty i myjcie ręce w rytm jej piosenek. A jeśli utwory Bajmu do was nie przemawiają, zawsze możecie nucić refreny kawałków swoich ulubionych zespołów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA