REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będą kolejne sezony serialów "Sense8" i "Luke Cage" od Netfliksa

Ta wiadomość nie zaskoczy nikogo: oficjalnie potwierdzono, że powstanie drugi sezon serialu "Luke Cage". Wyznaczono także datę premiery kolejnej serii "Sense8", którą poprzedzi odcinek specjalny. 

05.12.2016
11:37
luke cage
REKLAMA
REKLAMA

Informacja na temat drugiego sezonu koprodukcji Netfliksa i Marvela, czyli  serialu"Luke Cage", to na dobrą sprawę nic innego jak dopełnienie formalności.

Nikt chyba nie spodziewał się, żeby to udane i ciepło przyjęte przez widzów oraz recenzentów widowisko zostało skasowane.

Tym bardziej, że jest przecież częścią interesującego, rozwijanego bardzo umiejętnie uniwersum. Nie znamy jednak jeszcze planowanej daty premiery nowej serii "Luke'a Cage'a", ale najpewniej trochę sobie jeszcze na nią poczekamy. Wcześniej do Netfliksa trafić muszą bowiem: "The Defenders", drugi sezon "Jessiki Jones" oraz trzeci sezon "Daredevila".

sense8 1 class="wp-image-51059"
REKLAMA

Fanów "Sense8" uspokoi zapewne wieść, że - pomimo wycofania się Lilly Wachowski z obsady tej produkcji  - drugi sezon powstaje zgodnie z planem.

Ogłoszono, że będzie on dostępny już za pół roku, od 5 maja 2017 roku. Ci, którzy już stęsknili się za tym dziełem, będą mieli okazję obejrzeć dwugodzinny odcinek specjalny. Zostanie on udostępniony  23 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA