REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Będzie nowa Mary Poppins? Disney nie próżnuje

Od jakiegoś czasu jesteśmy zasypywani rewelacjami dotyczącymi planów Disneya, które studio sukcesywnie realizuje. Co i rusz powracają, albo słyszymy, że powrócić mają, największe hity Walta Disneya, takie jak "Kopciuszek", "Mulan" czy "Piękna i bestia". Tym razem studio chce przywrócić do życia Mary Poppins.

15.09.2015
11:32
Będzie nowa Mary Poppins? Disney nie próżnuje
REKLAMA
REKLAMA

W filmie z 1964 roku w rolę Mary Poppins wcieliła się Julie Andrews. Obraz, mimo że upłynęło ponad 50 lat od jego premiery, wciąż wzrusza i bawi kolejne pokolenia. Nowa produkcja opowiadająca o tej samej bohaterce na szczęście nie ma być remake'em wersji z lat 60. ubiegłego wieku. Nowy obraz opowiadać ma o wydarzeniach z życia głównej bohaterki, rozgrywających się 20 lat wcześniej niż te, które znamy ze wspomnianego filmu. Scenariusz do produkcji napisze David Magee ("Życie Pi").

REKLAMA

Za utwory do filmu odpowiadać będą Marc Shaiman i Scott Wittman, którzy odpowiedzialni są także za muzykę do musicalu "Hairspray". Chodzi oczywiście o nowszą wersję, tę z 2007 roku.

Niestety nie wiadomo jeszcze, kto miałby się wcielić w tytułową rolę, ale pewnie niedługo media obiegną różne rewelacje. Nie jest znana także data premiery nowego filmu o Mary Poppins, ale ten ukaże się pewnie nie wcześniej niż pod koniec 2016 roku lub już w 2017.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA