REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będzie spin-off serialu "Czarna lista"

Produkująca serial "Czarna lista" ("Blacklist") stacja NBC planuje stworzenie spin-offu tej produkcji, który ma być poświęcony nowej postaci. Tak zwany "backdoor pilot" ma mieć premierę już za niespełna dwa miesiące. 

30.03.2016
10:00
Będzie spin-off serialu „Czarna lista”
REKLAMA
REKLAMA

"Czarna lista" to drugi z aktualnie emitowanych najchętniej oglądany serial NBC. Stacja chce w pełni wykorzystać jego potencjał, realizując spin-off, który skupiać się będzie na losach zupełnie nowej postaci -  Susan "Scottie" Halsted, w którą wcieli się Famke Janssen ("Uprowadzona", "X-Men: Ostatni bastion"). Halsted, która według niepotwierdzonych plotek będzie matką granego przez Ryana Eggolda Toma Keena, nie pojawiła się jeszcze w serialu - wprowadzający ją odcinek będzie można obejrzeć 5 maja. Tydzień później, 12 maja, NBC zaprezentuje widzom tzw. "backdoor pilot" spin-offu.

czarna lista blacklist class="wp-image-57141"
REKLAMA

"Backdoor pilot" to odcinek głównego serialu, będący wprowadzaniem do potencjalnego spin-offu - na ogół jest on w całości poświęcony postaci, o losach której opowiadać ma nowa produkcja. Jeżeli spotka się on z zainteresowaniem widzów, wówczas Susan "Scottie" Halsted stanie się główną bohaterką własnej serii. Kiedy? Na razie nie wiadomo, ale są szanse, że dojdzie do tego jeszcze jesienią bieżącego roku. Reżyserem odcinka będzie Michael Dinner („Justified”, „Chirurdzy”, „Synowie Anarchii”), a do obsady dołączy między innymi Edi Gathegi („X-Men: Pierwsza klasa”, „Zmierzch”). Aktualnie emitowany jest trzeci sezon serialu „Czarna lista”, ale NBC przed kilkoma miesiącami zamówiła już czwartą serię.

"Czarna lista" to serial sensacyjno-kryminalny, skupiający się na postaci Raymonda „Reda” Reddingtona. To najbardziej poszukiwany przez FBI przestępca, który niespodziewanie dobrowolnie oddaje się w ręce stróżów prawa. Oferuje im wydanie dawnych współpracowników, pod warunkiem, że pracować będzie z wybraną przez siebie, początkującą agentką FBI – Elizabeth Keen.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA