REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już dzisiaj finał Belfra 2. Gdzie go obejrzeć?

Finał Belfra zbliża się wielkimi krokami. Jak skończy się nowa historia Pawła Zawadzkiego? Cała Polska będzie mogła się przekonać o tym już dziś wieczorem, kiedy ostatni odcinek tego sezonu zadebiutuje w Canal+.

10.12.2017
8:45
Belfer 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

2. sezon Belfra znacząco różni się od pierwszej serii. Ta inność polega nie tylko na przeniesieniu się do nowego miasta, z Dobrowic do Wrocławia, ale także na opowiedzeniu odmiennej historii. Oglądając tegoroczne poczynania Pawła Zawadzkiego, nie pytamy już: kto zabił? Chodzi o to, dlaczego to się stało. Dlaczego nastolatek urządził w swoim liceum masakrę, mordując po drodze różne osoby, także te, z którymi coś go łączyło. Nie poznaliśmy jeszcze odpowiedzi na to pytanie i prawdopodobnie to właśnie dzisiejszy odcinek pozwoli nam dowiedzieć się, dlaczego tak się stało.

Ale inność Belfra 2 polega na czymś jeszcze. Odnoszę wrażenie, że ta seria jest bardzo nierówna.

Część odcinków i motywów była dość naiwna, trudno było mi - jako widzowi - zaakceptować pewne rozwiązania i w nie uwierzyć. A znowu inne epizody sprawiały, że odzyskiwałam wiarę w przedstawioną mi intrygę, w to, że to wszystko ma sens. Wydarzenia potrafiły się świetnie rozwinąć, wątki zazębić. Akcja bywała dynamiczna.

Do tej pory trudno mi jest jednoznacznie ocenić ten sezon. Liczę na to, że właśnie finał pozwoli mi samej sobie odpowiedzieć na pytanie: czy Belfer 2 mi się zwyczajnie podoba?

Teraz już wiem, że na pewno nie jest lepszy od 1. sezonu. Być może ze względu na świeżość postaci, historii, a być może ze względu na to, że stawiał ciekawsze dla mnie pytania. Jeśli 3. seria Belfra powstanie - tego jeszcze nie wiemy - będzie to dla twórców wielkie wyzwanie.

Belfer 2 - gdzie obejrzeć finał sezonu?

REKLAMA

Finałowy odcinek dostępny będzie o 21:30 już dziś, 10 grudnia, w stacji Canal+.

Poza tym możecie wypróbować korzystanie z usługi Player+, która umożliwia wykupienie dostępu do Canal+, jeśli nie chcecie korzystać z pakietów telewizyjnych różnych operatorów. Przez pierwsze 14 dni sprawdzicie Player+ z Canal+ bez żadnych opłat. Dodatkowo, jeśli posiadacie dostęp do nc+ GO, możecie obejrzeć Belfra właśnie przez tę platformę, na żywo, korzystając z komputera, albo już po emisji odcinka serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA