REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nie widziałeś jeszcze nowego odcinka Belfra 2? Teraz masz okazję - online i za darmo

Wczoraj wieczorem w stacji Canal+ premierę miał pierwszy odcinek 2. sezonu Belfra. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze go zobaczyć, mam dla was dobrą wiadomość - otwarcie nowej serii jest dostępne online i to całkowicie bezpłatnie.

23.10.2017
10:54
Belfer 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

W 1. sezonie serialu Belfer śledziliśmy poczynania Pawła Zawadzkiego w Dobrowicach. Tytułowy bohater, wikłając się w różne niebezpieczne sytuacje, rozwiązał zagadkę morderstwa Asi Walewskiej. 2. seria przenosi akcję do Wrocławia. Nauczyciel języka polskiego, którego ponownie gra Maciej Stuhr, w finale pierwszego sezonu otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Polskie służby, wiedząc, że bohater ma swoje na sumieniu, postanowiły wykorzystać jego zdolności dedukcyjne i umiejętność bratania się z licealistami.

W elitarnej szkole we Wrocławiu dochodzi do zaginięć nastolatków.

Zawadzki ma w teorii proste zadanie - dowiedzieć się, o co chodzi w całej sprawie. W praktyce jednak śledztwo nie będzie wcale takie łatwe. Licealiści z Wrocławia mają bowiem wiele sekretów, którymi nie chcą podzielić się z nowym belfrem...

zdjęcia z planu 2 sezonu belfra class="wp-image-90057"

Nowe odcinki 2. sezonu serialu Belfer w każdą niedzielę w Canal+ o 21:30.

REKLAMA

Nowa seria liczyć będzie osiem odcinków. Na srebrnym ekranie oprócz Macieja Stuhra zobaczymy także plejadę polskich gwiazd. W serialu pojawiają się: Michalina Łabacz, Zofia Wichłacz, Eliza Rycembel, Bartosz Sak, Damian Kret, Adrian Zaremba, Jakub Gąsowski, Stanisław Linowski, Maja Szopa, Paulina Walendziak, Monika Roszko i Aleksander Sosiński.

Za reżyserię 2. sezonu Belfra odpowiadają Krzysztof Łukaszewicz (Karbala, Lincz) oraz Maciej Bochniak (Disco Polo). Scenariusz napisali Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA