REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Do Bena Afflecka trafia statuetka dla najbardziej znudzonego uczestnika Grammy. Aktor znowu został memem

Okazuje się, że to nie Beyonce była największą atrakcją tegorocznych nagród Grammy. Wśród gwiazd na gali wręczenia muzycznych nagród, uwagę internautów przykuł Ben Affleck, który na zdjęciach z wydarzenia wyglądał, jakby znalazł się tam za karę. Mąż Jennifer Lopez szybko stał się memem, a jedno zabawne zdjęcie przypomniało lawinę kolejnych z Affleckiem w roli głównej.

07.02.2023
11:14
ben affleck grammys memy
REKLAMA

W poniedziałek miała miejsce 65. ceremonia wręczenia muzycznych nagród Grammy, na której królowała Beynoce. Piosenkarka, nominowana w dziewięciu kategoriach, dzięki albumowi "Renaissance" zdobyła 32. statuetkę, stając się tym samym najczęściej nagradzaną artystką w historii Grammy. Oprócz tego nagrodzeni zostali m.in. Harry Styles, Bonnie Raitt i Lizzo. Zwycięzcy wieczoru zostali jednak pokonani przez Bena Afflecka, który zdecydowanie najbardziej wyróżnił się podczas gali, może nie tak, jakby tego oczekiwał.

REKLAMA

Ben Affleck podbija internet

Jakkolwiek zły masz dzień, obiecuję, że nie jesteś teraz tak nieszczęśliwy, jak Ben Affleck na gali Grammy, Ben Affleck chce iść do domu czy Ben Affleck wygląda, jakby myślał o najlepszej kanapce, jaką jadł w swoim życiu i nagle przypomina sobie, że zamknęli to miejsce – tego typu komentarze pod fragmentami, uwieczniającymi minę aktora krążą po internecie.

Ben Affleck i Jennifer Lopez na 65. gali Grammy

Na zdjęciach z imprezy, Ben Affleck wygląda, jakby znalazł się tam za karę. Na żadnej z fotografii nie widać choćby cienia uśmiechu.

Ben Affleck znów stał się memem
REKLAMA

Warto wspomnieć o tym, że nie pierwszy raz mina i postawa Afflecka stały się pretekstem do stworzenia viralowych memów. Najbardziej znane to Ben Affleck, palący papierosa po 44. urodzinach swojej byłej żony w Londynie czy śpiący Ben Affleck podczas miesiąca miodowego z Jennifer Lopez.

 class="wp-image-2289799"
Memy z Benem Affleckiem
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA