REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ben Affleck napisał scenariusz do filmu, w którym zagra Batmana

Mimo że film "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" okazał się widowiskiem bardzo złym, Ben Affleck w roli Batmana poradził sobie naprawdę całkiem nieźle. Okazuje się, że aktor, który jeszcze w co najmniej dwóch filmach wcieli się w tego superbohatera, napisał scenariusz filmu, który ma opowiadać właśnie o Batmanie.

31.03.2016
12:19
Ben Affleck napisał scenariusz do filmu, w którym zagra Batmana
REKLAMA
REKLAMA

Miejmy nadzieję, że opowieść o Mrocznym Rycerzu autorstwa Bena Afflecka okaże się znacznie lepsza od tego co scenarzyści i reżyser zaprezentowali w ostatnim filmie traktującym o losach Batmana. Produkcji "Batman v Superman" nie zdołały uratować ani dobre zdjęcia, ani świetna ścieżka dźwiękowa, ani rola Bena Afflecka. Jak twierdzi Patrick Whitesell, scenariusz, który napisał aktor jest bardzo dobry. Niestety, nie wiadomo jeszcze czy praca Afflecka zostanie wykorzystana. Informacje, czy powstanie produkcja w oparciu o scenariusz napisany przez nie zostały jeszcze potwierdzone. O samodzielnym filmie z Affleckiem w roli Batmana mówiło sie już w zeszłym roku - wedlug tamtych doniesień aktor miałby w nim zagrać, wyreżyserować go i wspólnie z Geoffem Johnsem napisać scenariusz. Jak widacć cały czas coś jest na rzeczy.

REKLAMA
batman v superman 5 class="wp-image-61578"

Pewne jest jednak, że Afflecka zobaczymy jeszcze w dwóch filmach, w których zagra Batmana. W 2017 roku wyjdzie produkcja "The Justice League Part One", a w 2019 roku "The Justice League Part Two".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA