REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

110 godzin, 300 aktorów, 150 psalmów - Biblia Audio już do posłuchania. Twórcy oddają audiobooka za darmo

Biblia Audio to ambitny projekt zamiany Nowego i Starego Testamentu w spektakularne słuchowiska, efektowne i przystępne dla każdego odbiorcy. Przesłuchałem już fragment i jestem pod gigantycznym wrażeniem.

09.08.2016
9:03
Biblia Audio gotowa. Nowy Testament już do pobrania za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Nad projektem Biblia Audio pracuje aż 300 aktorów. Do tej grupy trzeba dodać producentów dźwięku, scenarzystów i reżysera. Tym jest Krzysztof Czeczot, z którym miałem już przyjemność przeprowadzać wywiad przy okazji premiery innego słuchowiska. Doświadczona osoba, która doskonale wiedziała, jak zrealizować tak ambitne przedsięwzięcie.

Biblia Audio to słuchowisko na naprawdę wysokim poziomie.

Audiobook posiada rewelacyjnego narratora, w postaci Miłogosta Reczka. Za muzykę odpowiada Adam Walicki, z kolei dźwięki tła to robota firmy Czeczota - Osorno.

W produkcji swoich głosów użyczyli znani aktorzy. W Biblii Audio usłyszymy między innymi Jerzego Trelę, Adama Woronowicza, Małgorzatę Kożuchowską, Krystynę Jandę, Mariusza Jakusa, Romana Kłosowskiego, Radosława Pazurę, Bartosza Opanię, Teresę Budzisz-Krzyżanowską, Wojciecha Malajkata, Piotra Polka, Cezarego Żaka, Mariusza Benoita, Annę Seniuk, Teresę Lipowską oraz Mikołaja Roznerskiego.

Na ten moment za darmo możemy pobrać/przesłuchać cały Nowy Testament.

W skład Nowego Testamentu Wchodzą:

  • Ewangelia wg św. Mateusza (161 minut)
  • Ewangelia wg św. Marka (108 minut)
  • Ewangelia wg św. Łukasza (180 minut)
  • Ewangelia wg św. Jana (135 minut)
  • Dzieje Apostolskie (179 minut)
  • Listy Apostolskie (511 minut)
  • Apokalipsa św. Jana (96 minuty)

Cały Nowy Testament pobierzecie Z TEGO MIEJSCA, zupełnie za darmo, w formacie MP3. To łącznie 23 godziny doskonale zrealizowanego materiału, z własną muzyką, dźwiękami tła i profesjonalnymi głosami znanych aktorów. Wspaniała okazja, aby zapoznać się lub przypomnieć sobie historyczne dzieła czterech ewangelistów.

REKLAMA

W przygotowaniu jest Stary Testament - znacznie bardziej ambitny projekt, który będzie obejmował aż 90 godzin materiału. Na ten moment można przesłuchać niedokończoną Księgę Rodzaju, którą znajdziecie w tym miejscu.

Nie trzeba być katolikiem i chrześcijaninem, aby docenić inicjatywę stojącą za Biblią Audio. To słuchowisko na wysokim poziomie, doskonale zrealizowane przez prawdziwych profesjonalistów. W dodatku całkowicie za darmo. Coś niesamowitego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA