REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Komiksy

Dzisiaj poniedziałek? W takim razie w Biedronce wylądowały kapitalne, ponadczasowe komiksy

Asteriks, Kajko i Kokosz, Smerfy oraz Kaczor Donald - ponadczasowe, bardzo ładnie wydane serie komiksów od dziś będzie można nabyć w sieci marketów Biedronka.

06.02.2017
8:12
Asteriks i inni - w Biedronce wylądowały ponadczasowe komiksy
REKLAMA
REKLAMA

Biedronka z reguły nie jest miejscem, o którym myślisz, gdy chcesz nabyć świetny komiks. Jeżeli jednak pamiętacie doskonałe ilustrowane przygody Asteriksa, Kajko i Kokosza, Smerfów oraz Kaczora Donalda, koniecznie wpadnijcie do pobliskiego marketu.

Komiksy Asteriks, Kajko i Kokosz, Smerfy oraz Kaczor Donald zostały wydane nakładem Egmontu.

Ilustrowane opowieści w miękkiej oprawie liczą sobie średnio od 40 do 50 stron. W ofercie Biedronki znajdzie się masa tomów Asteriksa oraz Kajko i Kokosza. Do tego kilka grubych zeszytów MegaGiga z Kaczorem Donaldem! Za każdy z tych komiksów zapłacimy po 15 złotych bez jednego grosza.

 class="wp-image-79396"

To cena niższa, niż w internetowych księgarniach. Jeżeli więc macie ochotę przypomnieć sobie niesamowite przygody Asteriksa (co jest dobrą decyzją w każdym wieku i o każdym czasie) naprawdę warto zajrzeć do sieci marketów Biedronka.

REKLAMA

Zwłaszcza, że komiksowa oferta jest dostępna jedynie przez określony czas. Stosika Egmontu będą wystawione od 6 do 19 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA