REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Masa, Remigiusz Mróz i lektury piłkarskie. Sprawdź nowe książkowe promocje w Biedronce

Biedronka od dłuższego czasu stara się udowodnić, że polskie czytelnictwo nie jest tak małe, by nie dało się zarabiać na książkach. Kolejna oferta promocyjna w sieci supermarketów rusza już dziś. W ramach promocji pt. Książki na św. Jana w Biedronce będzie można kupić choćby nową powieść Remigiusza Mroza, historię Masy Od pakera do gangstera oraz klasykę literatury i książki na piłkarskie Mistrzostwa Świata.

18.06.2018
11:21
ksiazki biedronka
REKLAMA
REKLAMA

Jak zawsze książki w Biedronce można kupić w atrakcyjnych cenach. Nowe pozycje będzie można nabyć za 24,99 zł lub 19, 99 zł, w zależności od stopnia atrakcyjności i tego, jak szeroka jest potencjalna grupa odbiorców danego tytułu. Na liście znajdują się czytanki dla dzieci, powieści z kręgu literatury popularnej i mnóstwo książek non-fiction.

Bestsellery Biedronki – co kupić?

Wielka samotność

 class="wp-image-173497"

Jeden z największych sukcesów wydawniczych tego roku. Dzieło Kristin Hannah to powieść nawiązująca do długiej tradycji melodramatów, pełna radości, smutku i piękna. Hannah umiejscawia Wielką samotność na Alasce 1974 roku. W tej zjawiskowej, ale nieprzyjaznej krainie splata ze sobą losy byłego jeńca wojennego i pochodzącej z rozbitej rodziny dziewczynki. To opowieść w równej mierze o poświęceniu, co o przetrwaniu. Świadectwo wielkiej siły, ale i słabości człowieka.

Testament

 class="wp-image-173482"

Remigiusz Mróz produkuje nowe książki szybciej niż Disney przelicza dolary zarobione za Avengers: Wojna bez granic. Trudno jednak zaprzeczyć prostej prawdzie – jest przez Polaków czytany. Siódmy tom jego serii, której główną bohaterką jest mecenas Joanna Chyłka, to kolejna sensacyjna opowieść pełna tajemnic i zwrotów akcji. Testament zaczyna się intrygująco, bo od tajemniczego spadku i morderstwa. Dalej akcja nie zatrzymuje się już aż do ostatniej strony.

Dziewczyna z pociągu

 class="wp-image-173485"

To od tej książki zaczęła się moda na kobiece thrillery. Powieść Pauli Hawkins zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy tego podgatunku. Mamy więc bohaterkę na skraju załamania nerwowego, sielską rodzinę, która ukrywa mroczną tajemnicę i intrygę kryminalną. Kto jeszcze nie miał okazji przeczytać Dziewczyny z pociągu, koniecznie powinien to nadrobić. Choćby po to, by zrozumieć dlaczego sukces jednej powieści rodzi dziesiątki naśladowców.

Wampir z KC

 class="wp-image-173488"

Wampir z KC to najnowsza część słynnego cyklu Andrzeja Pilipiuka. Tym razem umiejscowiona na początku lat 90. Komuna odeszła w niebyt, ale nadchodzący kapitalizm zamiast rozwiązać problemy, dostarczył nowych. W szybko zmieniającej się rzeczywistości nie potrafią się odnaleźć nawet wampiry. Pozbawione pracy i pieniędzy oddają się więc beznadziei i dekadencji. Tylko że robią to na iście wampirze sposoby. Pilipiuk po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu jest jednym z najbardziej poczytnych polskich pisarzy.

Dekalog Nawałki

 class="wp-image-173491"

Każdy, kto kocha piłkę nożną, z niecierpliwością oczekuje pierwszego meczu polskiej reprezentacji na mundialu w Rosji. Kulisy pracy selekcjonera Adama Nawałki zdradza w nowej książce dziennikarz Polsat Sport, Marcin Feddek. Jako jedyny miał on dostęp do prywatnych treningów i spotkań sztabu szkoleniowego na Euro 2016. Dekalog Nawałki to fascynująca podróż w głąb umysłu selekcjonera, który doprowadził Polaków do największego sukcesu ostatnich lat, czyli ćwierćfinału mistrzostw Europy. Czy w Rosji Polacy powtórzą to osiągnięcie?

Co oprócz tego?

REKLAMA

Fani futbolu z pewnością zainteresują się zestawieniem Najlepsi piłkarze XXI wieku, a zainteresowani półświatkiem z chęcią przeczytają nową książkę Masy Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera. Wśród przecenionych książek Biedronki nie brakuje także klasyki światowej literatury (m.in. Mistrz i Małgorzata, Alicja w Krainie Czarów, Księga dżungli czy Dama kameliowa), a także pozycji dla najmłodszych w większości w cenie 19,99 zł.

Promocja trwa od 18 czerwca aż do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA