REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Szukasz książki na wakacje? Sprawdź promocję na kryminały w Biedronce

Lato w pełni, chociaż od czasu do czasu daje się nam we znaki kiepska pogoda. To doskonała okazja, żeby zamiast spacerów w upalne dni, czy leżenia na plaży, poczytać dobrą książkę. Tym razem z pomocą przychodzi Biedronka.

16.07.2018
18:08
biedronka
REKLAMA
REKLAMA

W Biedronce będziemy mogli kupić książki, które w sam raz nadają się jako towarzystwo do letniego wypoczynku. Zwłaszcza, że nie wyobrażam sobie lepszej okazji do czytania kryminałów niż właśnie urlop.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

 class="wp-image-182986"

Książki Katarzyny Bondy z serii o Saszy Załuskiej

3 z 4 powieści, które składają się na tetralogię o Saszy Załuskiej - profilerce, matce, policjantce. W każdej z nich kobieta musi poradzić sobie z trzema różnymi sprawami i trzeba przyznać, że każda z książek trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Bohaterka zajmuje się przygotowywaniem profili psychologicznych morderców i zbrodniarzy, ale fabuła bardzo dużo miejsca poświęca budowaniu świata przedstawionego i jego mieszkańców. Nie brakuje także silnych wątków politycznych i społecznych.

Zapisane w wodzie class="wp-image-105421"

Zapisane w wodzie

Paula Hawkings znana jest szerszej publiczności, bo jej pierwsza książka była prawdziwym hitem sprzedażowym. Zapisane w wodzie to opowieść o kobiecie, która powraca do rodzinnego miasta po tym, jak odnaleziono ciało jej siostry. Wszystko wskazuje na to, iż było to samobójstwo. Główna bohaterka nie jest tego tak do końca pewna.

 class="wp-image-182983"

Podróż zimowa

Tego autora chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jaume Cabre to kataloński pisarz, który za swoją twórczość był wielokrotnie nagradzany. Jego powieść Wyznaję jest uważana za jedną z najważniejszych książek ostatnich lat. W Biedronce możecie kupić Podróż zimową, która jest zbiorem opowiadań pisarza. Cabre pracował nad nimi kilkanaście lat, więc możecie się spodziewać naprawdę solidnej literatury.

A co poza tym?

Obok wymienionych pozycji dostępne będą 2 powieści Carlosa Ruiza Zafona, Więzień nieba i Cień wiatru. Fani zdrowego odżywiania i... diety będą mogli kupić Superfit. Przepisy na zdrowie lub Słoiki i słoiczki. Przetwory na cztery pory roku.

Ile zapłacimy?

Ceny ksiażek zaczynają się od 19.99, a kończą się na 24.99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja zaczyna się dzisiaj i będzie trwać do 29.07 lub do wyczerpania zapasów.Wszystkie książki objęte promocją znajdziecie na stronie Biedronki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA