REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nie czytaliście jeszcze książek Olgi Tokarczuk? Teraz, dzięki Biedronce, możecie to nadrobić

Sieć sklepów Biedronka po raz kolejny otwiera się na czytelników. W nowej ofercie promocyjnej znalazły się cztery książki polskiej noblistki Olgi Tokarczuk

25.11.2019
12:15
Książka - zdjęcie promocyjne
REKLAMA
REKLAMA

Sprawdzamy, na które tytuły z nowej promocyjnej oferty kulturalnej Biedronki warto jeszcze zwrócić uwagę.

Promocja na książki w sieci Biedronka – najciekawsze tytuły:

Podróż ludzi Księgi - Olga Tokarczuk - okładkaOlga Tokarczuk - Podróż ludzi księgi

Debiutancka powieść Olgi Tokarczuk rozpoczyna się w czasie, w którym francuski król Ludwik XIV, Król Słońce ustanawia katolicyzm jedynym legalnym wyznaniem. Do małego klasztoru w Pirenejach, w którym znajduje się tajemnicza księga, zmierza grupa bohaterów, uciekinierów z Paryża. Czy świat jest gotowy, by księga została odnaleziona?

Prowadź swój pług przez kości umarłych - Olga TokarczukOlga Tokarczuk - Prowadź swój pług przez kości umarłych

Powieść, na podstawie której Agnieszka Holland stworzyła film „Pokot”, nagrodzony trzema Złotymi Orłami Festiwalu Filmowego w Gdyni oraz Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu Berlinale. Historia Janiny Duszejko, która mając dość kłusownictwa w swoim regionie, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać samozwańczym myśliwym, jak czują się krzywdzone stworzenia. Thriller z przesłaniem.

Stranger Things. Mroczne Umysły - okładkaGwenda Bond - Stranger Things. Mroczne umysły

Książka osadzona w świecie niezwykle popularnego serialu Netfliksa „Stranger Things”. Powieść jest prequelem serii, skupionym na życiu matki Jedenastki w okresie, gdy ta spotkała doktora Brennera. Z kolejnych stron lektury dowiemy się, dlaczego kobieta tak nienawidzi mężczyzny, poznamy także okoliczności narodzin El. Propozycja dla fanów serialu, jak pisaliśmy w naszej recenzji.

Queen. Historia Nieznana - Peter Hince - okładkaPeter Hince - Queen. Nieznana Historia

Opowieść jednego z członków technicznych grupy Queen, który zaprasza nas za kulisy występów zespołu, rzucając przy tym nowe światło na znaną historię grupy. Unikatowe spojrzenie oraz masa ciekawostek sprawiają, że pozycja powinna zaciekawić nie tylko fanów dokonań zespołu, ale i pasjonatów muzyki popularnej.

Co poza tym?

„Bieguni” oraz „Prawiek i inne czasy” Olgi Tokarczuk, „Wielki Ogarniacz Pracy, czyli jak robić i się nie narobić” autorstwa internetowych twórców: Pani Bukowej i Pana Buka, seria książek Remigiusza Mroza z Joanną Chyłką w roli głównej (m.in. „Zaginięcie”, „Testament”) czy świąteczne romanse różnych autorów (m.in. Katarzyna Michalak, Karolina Wilczyńska).

Ile kosztują książki w Biedronce?

Najnowsza promocja Biedronki oferuje tytuły w cenach: 27,99 - 34,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Promocja zapowiedziana jest do 7 grudnia lub wyczerpania zapasów.

Wszystkie promocyjne pozycje znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Biedronki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA