REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Promocja na książki w Biedronce. Ostatni dzwonek, żeby zaopatrzyć się na weekend

W sieci sklepów rozpoczyna się wielkanocna promocja na książki. W ofercie znajdziemy zarówno interesujące pozycje beletrystyczne, jak i tytuły przeznaczone dla najmłodszych czytelników. Warto już teraz zaopatrzyć się w coś dla siebie.

17.03.2018
10:00
Biedronka i promocja na książki. Ostatnia szansa, kupić coś na weekend
REKLAMA
REKLAMA

Zawsze jest dobra okazja, by kupić książkę. Zawsze jest też odpowiedni moment, by ją przeczytać. W weekend powinno znaleźć się trochę czasu, by usiąść w fotelu z kawą i dobrą powieścią w dłoniach. Warto więc wybrać się do Biedronki już w sobotę, bo niedzielę sklepy będą nieczynne.

Promocja na książki w Biedronce - co warto kupić?

Korona śniegu i krwi

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-143451"

Pierwszy tom cyklu Odrodzone królestwo autorstwa Elżbiety Cherezińskiej. Podzielona na księstwa Polska jest potencjalnym łupem wszystkich sąsiednich państw. Bezkrólewie przyczynia się do odrodzenia ludzi Starszej Krwi i zapomnianych demonów. Kantor Jakub Świnka dostrzega jednak nadzieję dla kraju. Według niego tylko książę Przemysł II może zjednoczyć dawne królestwo i przywdziać koronę. Ten jednak woli spędzać czas na rycerskich turniejach i poszukiwaniu uznania dam. W ofercie dostępne są także następne tomy cyklu.

Cienie

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-143454"

Najnowsza powieść Wojciecha Chmielarza, laureata Nagrody Wielkiego Kalibru. W Milanówku córka i partnerka gangstera zostają zastrzelone z broni podkomisarza Kochana. Policjant twierdzi, że został wrobiony i prosi o pomoc Mortkę. W tym samym czasie Sucha bada nagranie z monitoringu, na którym wysoko postawieni politycy gwałcą chłopaka. Funkcjonariusze postanawiają sobie wzajemnie pomóc, choć jeszcze nie wiedzą, że obie zbrodnie są ze sobą połączone. Odtąd żadne z nich nie jest bezpieczne.

Ostatni list do kochanka

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-143457"

Książka autorki bestsellerowego Zanim się pojawiłeś. Młoda dziennikarka Ellie trafia na listy miłosne sprzed lat. Wygląda na to, że młoda mężatka Jennifer i nieprzyjemny w obyciu reporter Anthony mieli romans. Zafascynowana historią kobieta postanawia poznać wszystkie jej okoliczności, w tym dramatyczny koniec związku. Miłosny skandal z przyszłości może wpłynąć na jej własne życie i zmienić jej relację z innym żonatym mężczyzną.

 Kukuczka. Opowieść o najlepszym polskim himalaiście

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-143460"

Portret legendarnego himalaisty, będący również opowieścią o granicach ryzyka. Jak to się stało, że niski elektromonter ze Śląska wspinał się na najwyższe szczyty? Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski w oparciu o pamiętniki Kukuczki oraz rozmowy z jego żoną i członkami wypraw przedstawiają upartego i pełnego sprzeczności człowieka, który od małego naznaczony był fatum śmierci. Niektórzy odmawiali wyjazdów z nim, twierdząc, że wszyscy wkoło niego giną. On sam nie wrócił z wyprawy na Lhotse, a jego ciała nigdy nie odnaleziono.

Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ oraz pod tym adresem.

Ile zapłacimy?

Książki dla dzieci kosztują 11,99 zł i 19,99 zł. Ceny pozostałych tytułów do 24,99 zł lub 27,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od 17 marca do 30 marca lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA