REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Biedronka szykuje nas na jesień. W ofercie dwie książki w cenie jednej

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Biedronka szykuje się na zamianę aury i wyciąga pomocną dłoń do swoich klientów. W nowej ofercie sieci sklepów możecie nabyć dwupaki książkowe w cenie jednego tytułu. Znajdzie się coś dla fanów non-fiction, powieści grozy, gatunku young adult i kryminałów.

17.09.2018
14:52
biedronka książki
REKLAMA
REKLAMA

Półki sklepowe w Biedronce zapełnione są od dzisiaj książkami. Do wyboru mamy aż 40 pakietów. Na każdy z nich składają się dwa tytuły. Cena jednego dwupaku to 29,99 zł - płacimy więc tak jak za jedną pozycję, a dostajemy dwie. Nie ma nic lepszego niż stos powieści na stoliku, kiedy my zatapiamy się pod kocem z kubkiem herbaty. To jak lekarstwo na jesienną słotę.

Megapaki w Biedronce - co warto wybrać?

Coś dla fanów powieści dla młodzieży

biedronka książki

John Green to mistrz gatunku young adult. Jego książki to wspaniała podróż przez meandry dojrzewania. Są wzruszające, dowcipne, niezwykłe i potrafią zaskoczyć. Papierowe miasta to chyba moja ulubiona powieść Johna Greena. Z kolei Żółwie aż do końca to najnowsza książka tego amerykańskiego twórcy. Obie mogę polecić z pełną odpowiedzialnością. To tytuły, które mimo że już nie jestem nastolatką, potrafią mnie zachwycić i zająć na długie godziny lektury.

Coś dla tych, którzy szukają prawdy

biedronka książki class="wp-image-202246"

Justyna Kopińska to świetna badaczka i obserwatorka. Tworzy książki trudne, bolesne, bo okupione prawdą. Umie wyciągać ze swoich rozmówców najbardziej kłopotliwe wyznania i poruszać czytelników. W biedronkowym pakiecie znajdziemy dwie jej książki: Z nienawiści do kobiet i Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?; obie warte lektury. Oprócz długich form Kopińska pisze też krótkie teksty - ostatnio świetne felietony dla magazynu Vogue.

Coś dla fanów sci-fi

biedronka książki class="wp-image-202237"

Metro 2033 to uniwersum, które zna chyba każdy fan science-fiction. W dwupaku znajdują się dwie powieści Denisa Szabałowa - Uniwersum Metro 2033: Prawo do zemsty i Uniwersum Metro 2033: Prawo do życia. Pierwszy z wymienionych tytułów to trzecia z kolei powieść autora w ramach trylogii; jej poprzednicy to Prawo do życia i Prawo do użycia siły. Trylogia została napisana w ramach projektu Dmitrija Glukhovsky’ego, Uniwersum Metro 2033.

Coś dla kochających polską prozę

biedronka książki class="wp-image-202231"

Aktualnie czekamy na serial HBO, Ślepnąc od świateł, na podstawie prozy Jakuba Żulczyka i to na pewno jest tytuł, z którym warto zapoznać się przed premierą produkcji. Żulczyk na swoim koncie ma jednakże kilka innych książek, które również warte są poznania. W Biedronce znajdziemy dwupak z jego twórczością, na który składają się takie powieści jak: Radio Armageddon i Zrób mi jakąś krzywdę.

A co poza tym?

A poza tym znajdziemy książki Stephena Kinga, Jamesa Rollinsa czy Mario Puzo. Wszystkie dostępne megapaki sprawdzicie na stronie Biedronki.

Ile to kosztuje?

Za każdy dwupak zapłacimy 29,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa od dziś, 17 września, do 30 września tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA