REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Filmy

Remigiusz Mróz, Margaret Atwood i inni. Biedronka na wiosnę zasypuje klientów książkami

Biedronka w nowym tygodniu wita nas masą książkowych nowości. Jeśli szukacie świeżych opowieści i przygód, warto przejrzeć najnowszą promocję na literaturę w sieci dyskontów.

11.03.2019
13:19
biedronka promocja książki
REKLAMA
REKLAMA

Biedronka wprowadza coraz bardziej zróżnicowaną ofertę do swoich sklepów. Od dzisiaj znajdziemy tam sporo nowości wśród książek i to często w bardzo przystępnych cenach. W tym tygodniu promocja obejmuje nie tylko tradycyjne wydania, ale także ich kieszonkowe wersje, które są mniejsze rozmiarem i... ceną.

Książki za dychę – na co warto zwrócić uwagę?

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

biedronka książki promocja class="wp-image-262518"

Jonas Jonasson opowiada historię niezwykłego stulatka i jego życia. Allan Karlsson prowadził niezwykle bogate życie. Zdążył poznać kilku prezydentów oraz najważniejsze postaci w historii XX wieku. Kiedy nadchodzi czas celebrowania setnych jego urodzin, mężczyzna postanawia porzucić spokojny tryb życia w domu starości i udaje się w ostatnią szaloną przygodę.

Dziewczyna z pociągu

biedronka książki promocja class="wp-image-262521"

Powieść pióra Pauli Hawkins opowiada o Rachel i jej życiowej rutynie. Kobieta codziennie jeździ do pracy pociągiem. Z jego okien obserwuje przez chwilę urywki z życia pewnej rodzina mieszkającej nieopodal torów. Pewnego dnia jednak zauważa coś wstrząsającego. Ten moment sprawi, że Rachel trafi do życia osób, które do tej pory tylko obserwowała.

Książki za 20 PLN – co warto przeczytać?

Hashtag

biedronka książki promocja class="wp-image-262524"

Remigiusz Mróz powraca i tym razem opowie o Tesie. Kobieta, gdyby mogła, nie wychodziłaby z domu. Jednak tajemnicza wiadomość sprowokowała ją do opuszczenia swoich czterech ścian. Okazało się jednak, że to była jedna z najgorszych decyzji, jakie Tesa kiedykolwiek podjęła. W tym samym czasie w sieci zaczął krążyć dziwny hashtag, wysyłany przez konta osób uznawanych od lat za zaginione.

Chemia śmierci

biedronka książki promocja class="wp-image-262527"

Simon Beckett zabiera nas w pełną emocji przygodę z Davidem Hunterem, wybitnym antropologiem sądowym. Mężczyzna zaszywa się w Manham, by zaznać tam spokoju. Jednak śmierć wydaje się podążać za bohaterem i wkrótce również tam dociera jej krwawe żniwo. Problem w tym, że doktor Hunter nie chce pomóc policji w odnalezieniu sprawcy brutalnych zbrodni.

Książki za 30 PLN – co warto kupić?

Zaginięcie

biedronka książki promocja class="wp-image-262533"

Jeśli zafascynował was świat Joanny Chyłki w serialu, koniecznie sprawdźcie jego pierwowzór literacki. Z domku letniskowego znika bez śladu trzyletnia dziewczynka. Główne podejrzenie pada na jej rodziców. Chociaż wszystkie dowody zdają się świadczyć przeciwko nim, prawniczka Joanna Chyłka postanawia zająć się ich sprawą.

Kocie oko

biedronka książki promocja class="wp-image-262530"

Kanadyjska mistrzyni literatury powraca z książką „Kocie oko”. Tym razem skupimy się wokół postaci Elaine Risley, która powraca do Toronto po latach nieobecności. Znajome ulice i pejzaże wzbudzają w malarce wspomnienia i prowokują do rozważań nad własną tożsamością.

A co poza tym?

W tym tygodniu w Biedronce znajdziemy także bardzo szeroką ofertę poradników, książek kulinarnych i pozycji dla dzieci. Wśród wydawnictw kieszonkowych znalazło się także dużo prozy Stephena Kinga, a także bestsellerów, na których podstawie powstały filmy, takie jak „Zwyczajna przysługa” czy „Pachnidło”. Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie na stronie sieci dyskontów Biedronka.

Ile to kosztuje?

Książki można dostać w trzech przedziałach cenowych. 9,99 zł zapłacimy za wydania kieszonkowe. 19,99 zł i 29,99 zł za pozycje wydane w tradycyjnym formacie.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa od poniedziałku 11.03 do soboty 23.03.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA