REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Promocja na książki w Biedronce. W ofercie klasycy kryminału i horroru

Szukacie dobrej książki, ale nie potraficie się zdecydować na konkretną? Oferta promocyjna sieci sklepów Biedronka może się świetnie sprawdzić na takie dylematy.

18.02.2019
11:49
Biedronka promocja beletrystyka
REKLAMA
REKLAMA

Od poniedziałku 18 lutego w sklepach Biedronka rusza najnowsza promocja z cyklu beletrystyka, a w niej książki najlepszych współczesnych pisarzy.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

biedronka promocja beletrystyka class="wp-image-254590"

W swojej książce Jakub Żulczyk maluje niezwykły obraz Warszawy. Stolica Polski zamienia się w miasto, w którym dealer narkotykowy jest równie niezbędny do funkcjonowania, co lekarz i strażak. W zeszłym roku ukazał się serial bazujący na tej pulsującej nocnym życiem książce.

Uniesienie. Cykl Castle Rock

biedronka promocja beletrystyka class="wp-image-254596"

W „Uniesieniu” powracamy na znajome tereny miasteczka Castle Rock. Kultowa miejscowość może śmiało nosić nazwę jednego ze stałych bohaterów w powieściach Stephena Kinga. Protagonista tej książki, Scott Carey, wciąż traci na wadze. Ku własnemu zaskoczeniu wciąż jednak wygląda tak samo. I chociaż początkowo bohater czuje się świetnie, widząc codziennie na ekranie wagi kilka kilogramów mniej, to wkrótce uzmysławia sobie, że tajemniczy proces przyspiesza.

Bez skrupułów

biedronka promocja beletrystyka class="wp-image-254599"

Myrion Bolitar jest agentem sportowym. Jako eks koszykarz świetnie zna środowisko profesjonalnego sportu. Agent ma właśnie finalizować kontrakt z gwiazdą futbolu, Christianem Steelem. Na sportowca pada jednak cień oskarżenia o brutalne zabójstwo jego narzeczonej, Kathy Culver. Na prośbę siostry dziewczyny Bolitar decyduje się podjąć śledztwo na własną rękę. Wkrótce przekonuje się, że wszyscy zamieszani w sprawę mają swoje własne sekrety.

Chłopiec z burzy i inne opowiadania

biedronka promocja beletrystyka class="wp-image-254605"

Niedawno w kinie mieliśmy okazję oglądać film „Chłopiec z burzy”. Jeśli zachwyciła was ta historia i chcielibyście ją przeżyć jeszcze raz, to macie teraz świetną okazję. Colin Thiele prowadzi czytelników przez meandry wspaniałej opowieści, która skupia się wokół niezwykłej przyjaźni małego Michaela z pelikanem.

Gra w oczko

biedronka promocja beletrystyka class="wp-image-254608"

Grzegorz Kalinowski maluje obraz brutalnej rzeczywistości polskiego showbiznesu. Chociaż wszyscy widzimy jej łagodną, codzienną twarz, to polska telewizja ma jeszcze drugą, bardziej mroczą i brutalną. Spotykają się tutaj pozornie sprzeczne interesy. Ustawiane mecze, kradzieże, szantaże, agencje modelingowe, czy w końcu polityka zmieszana z hazardem. A wszystko to pod maską codzienności.

A co poza tym?

Jeśli szukacie mniej mrocznych i posępnych klimatów, możecie skierować się w stronę klasyków opowieści romantycznych. W najnowszej promocji Biedronki znalazły się między innymi książki pióra Nicholasa Sparksa.

Biedronka dodatkowo przygotowała także dwie inne promocje, na książki kulinarne i poradniki oraz na książki edukacyjne dla dzieci i poradniki. Pozycje dla najmłodszych kupicie w cenie od 5,99 zł do 11,99 zł. Kulinaria znajdziecie w cenie 19,99 zł za jedną książkę.

Ile zapłacimy?

Każda książka objęta promocją beletrystyka w sieci Biedronka kosztuje 24,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Promocją możecie cieszyć się od poniedziałku 18 lutego przez najbliższe dwa tygodnie do soboty 2 marca włącznie.

Pełną listę książek dostępnych w ofercie promocja beletrystyka znajdziecie na oficjalnej stronie sklepów Biedronka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA