REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Noworoczna promocja na książki w Biedronce: w ofercie ponad 120 tytułów

W rok 2018 warto wejść z dobrą książką pod pachą. Biedronka oferuje pozycje dla czytelników w każdym wieku. Za dowolny tytuł nie zapłacimy więcej niż czternaście złotych.

02.01.2018
9:01
Biedronka i promocja na książki - w ofercie ponad 120 tytułów
REKLAMA
REKLAMA

Oferta obejmuje powieści z różnych gatunków – romansów, thrillerów czy obyczajowych. Dostępny jest duży wybór tytułów dla dzieci – bajek i książek edukacyjnych. W sieci sklepów znajdziemy także poradniki domowe oraz hobbystyczne.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

Maria Konopnicka. Rozwydrzona bezbożnica

Maria Konopnicka - Biedronka class="wp-image-120520"

Książka nie skupia się na literackich dokonaniach autorki. Iwona Kienzler bierze pod lupę życie prywatne Konopnickiej, zarysowując skomplikowaną osobowość autorki. Dzięki tej pozycji możemy poznać poglądy i działalność pozaartystyczną pisarki, która często budziła sprzeciw Kościoła. Ponadto w tytule opisane zostały jej barwne związki z dużo młodszymi mężczyznami oraz relacja z malarką Marią Dulębianką.

Zostań przy mnie

Biedronka - Zostań przy mnie class="wp-image-120541"

Żona i matka sielankowej rodziny, marząca o powrocie do pracy striptizerki. Niedoszły fotoreporter, który pracuje jako paparazzi w podrzędnej agencji. Wybierający się na emeryturę detektyw, któremu nierozwiązana przed laty sprawa wciąż nie daje spokoju. Całą trójkę połączy zaginięcie pewnego mężczyzny. W ofercie znajdziemy także inną powieść Cobena – Na gorącym uczynku.

Chudszy

Chudszy - Biedronka class="wp-image-120526"

Jedynym zmartwieniem prawnika Billy’ego Hallecka jest spora nadwaga. Zmienia się to, gdy dochodzi do wypadku, w którym ginie stara Cyganka. Uniewinnienie nie podoba się ojcu ofiary, który rzuca na bohatera osobliwą klątwę. Adwokat zaczyna niekontrolowanie tracić na wadze, co może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych… Piąta powieść Stephena Kinga napisana pod pseudonimem Richard Bachman.

Buszujący w zbożu

Biedronka - Buszujący w zbożu class="wp-image-120532"

Szesnastoletni Holden Caulfield ma dość fałszywości i podłości rówieśników i całego otoczenia. Sfrustrowany chłopak ucieka ze szkoły i wraca do rodzinnego Nowego Jorku. Jednak przed udaniem się do domu przez kilka dni błąka się po mieście, napotykając na swojej drodze różnych ludzi. Z pozoru błahe rozważania okazują się być niezwykle ważnymi przemyśleniami. Powieść J.D. Salingera uznano za jedną z najważniejszych amerykańskich książek XX wieku.

Uciekinier

Biedronka - Uciekinier class="wp-image-120538"

Powieść Kena Folletta, osadzona w realiach XVIII-wiecznej warstwy robotniczej. Mack McAsh ma dosyć niewolniczej pracy w szkockiej kopalni. Chłopak przeciwstawia się lokalnemu bogaczowi, czym tworzy sobie potężnych wrogów. Ucieka do Londynu, gdzie zostaje pojmany i skazany na wysłanie do amerykańskich kolonii. Na statku spotka dwie osoby, które odegrają w jego życiu znaczącą rolę.

Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ oraz pod tym adresem.

A co poza tym?

Oprócz wymienionych pozycji w Biedronce można kupić także biografię Marilyn Monroe, Jimmy’ego Page’a czy Maryli Rodowicz. Fanom kryminałów spodobają się książki Joanny Chmielewskiej. Z kolei młodszych czytelników zainteresują wybrane tomy przygód Tomka Wilimowskiego autorstwa Alfreda Szklarskiego.

Ile zapłacimy?

Większość książek kosztuje 7,99 złotych za sztukę. Cena kilku pozycji z cyklu LEGO to 13,99 złotych.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dziś do niedzieli 14 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA