REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

„Ciemno, prawie noc”, „Genialna przyjaciółka” i wiele innych książek w ofercie Biedronki

Na początek wiosny Biedronka funduje swoim klientom masę świetnej literatury. Jeśli zakochaliście się w ostatnio wyprodukowanych serialach, z pewnością docenicie ich pierwowzory książkowe.

25.03.2019
10:50
promocja biedronka
REKLAMA
REKLAMA

W najnowszej ofercie Biedronki znajdziecie książki z niezwykle szerokiego spektrum gatunkowego. Pojawią się klasycy horroru i thrillera, ale także wstrząsające i poruszające opowieści o prawdziwych dramatach ludzkich. W dodatku w tym tygodniu odnajdziecie także sporo polskich autorów, których powieści zostały niedawno przeniesione na ekrany kin i telewizorów.

Promocja na książki w sieci sklepów Biedronka – na co warto zwrócić uwagę?

promocja biedronka class="wp-image-267267"

Książka Joanny Bator to trzymająca w napięciu opowieść o reporterce, która po latach powraca do swojego rodzinnego miasta, Wałbrzycha. Jej powrót ma przede wszystkim tło zawodowe. Zaginięcie trójki dzieci prowadzi reporterkę przez meandry tajemnic miejskich. Wyjaśnienie sprawy przynosi jednak kobiecie kolejne bolesne tajemnice, tym razem z jej własnej przeszłości. Książkę kupicie za 29,99 zł.

promocja biedronka class="wp-image-267270"

Elena i Lila to dwie przyjaciółki. Kiedy Lila znika pewnego dnia bez śladu, Elena podejrzewa, że przyjaciółka w końcu spełniła swoje odwieczne marzenie. To wydarzenie prowokuje ją do opowiedzenia historii o ich niezwykłej znajomości, która rozpoczęła się w latach 50. XX wieku na przedmieściach Neapolu. Książkę kupicie za 24,99 zł.

Kasacja

promocja biedronka class="wp-image-267276"

Remigiusz Mróz ponownie podejmuje wątek swojej ulubionej prawniczki Joanny Chyłki. Kobieta dostaje kolejną, wydawałoby się niemożliwą sprawę do rozwiązania. Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wszystkie dowody zdają się świadczyć przeciw niemu, a w szczególności to, że on sam spędził 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami zamordowanych. Chyłka wraz ze swoim aplikantem zrobią wszystko, by wygrać tę sprawę, jednak ich klient nie chce z nimi współpracować. Nie przyznaje się do winy, ale także nie zaprzecza jej. Książkę kupicie za 24,99 zł.

Ci, którzy przeżyli. Stulecie Winnych. Tom 1

promocja biedronka class="wp-image-267282"

Ałbena Grabowska opowiada z pasją epicką sagę polskiej rodziny na przestrzeni stulecia. Akcja pierwszego tomu rozpoczyna się w czerwcu 1914 roku. Podczas skomplikowanego porodu umiera żona Stanisława Winnego, wydając na świat bliźniaczki Marię i Annę. W obliczu tragedii wokół pogrążonego w żałobie Stanisława gromadzi się jego cała rodzina, by wspólnie stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom. Kilka tygodni później wybucha I wojna światowa. Książkę kupicie za 24,99 zł.

A co poza tym?

W tym tygodniu na sklepowych półkach Biedronki dostaniecie między innymi książki Stephena Kinga oraz Charlotte Link. Znajdzie się także kilka poradników oraz opowieści opartych na faktach, między innymi wstrząsająca relacja o eksperymentach medycznych przeprowadzanych w obozie koncentracyjnym Auschwitz czy też opowieść o polskich himalaistach pióra Dariusza Jaronia.

Ile to kosztuje?

Książki dostaniecie w dwóch kategoriach cenowych 29,99 zł oraz 24,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Najnowsza promocja trwa od 25 marca do 6 kwietnia.

Pełną listę książek dostępnych od tego tygodnia w promocji Biedronki znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA