REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Czas uzupełnić domową filmotekę. Właśnie ruszyła promocja na filmy DVD w Biedronce

Chociaż część z nas już prawie w całości przerzuciła się na ofertę serwisów VOD, to jednak grono fanów DVD wciąż jest pokaźne. Dla nich sieć sklepów Biedronka przygotowała promocję na filmy.

04.04.2019
11:37
biedronka promocja na filmy
REKLAMA
REKLAMA

Promocje Biedronki to świetna okazja, by nadgonić zaległości w świecie rozrywki. W tym tygodniu sieć dyskontów oferuje swoim klientom sporo filmów na DVD. Wśród nich znajdziecie klasyki kina, ale także elektryzujące nowości, które ostatnio poruszały widzów na całym świecie i  zdobywały międzynarodowe laury.

Promocja na filmy w sklepach Biedronka – na co warto zwrócić uwagę?

biedronka promocja na filmy class="wp-image-271347"

Sequel głośnego filmu musicalowego „Mamma Mia!” z 2008 roku pokaże nam tym razem historię matki Sophie, Donny Sheridan. W trakcie przygotowań do uroczystego otwarcia hotelu Sophie wspomina niedawno zmarłą matkę oraz poznaje historię najważniejszego lata jej życia, które zadecydowało o pozostaniu Donny na greckiej wyspie Kalokairi. Film kupicie za 19,99 zł.

biedronka promocja na filmy class="wp-image-271350"

Nagrodzony dwoma Złotymi Globami film „Lady Bird” to opowieść o relacjach Christine „Lady Bird” McPhetson i jej matki. Nastolatka z całych swoich siły próbuje buntować się przeciwko matce, jednak w rzeczywistości bardzo ją przypomina. Obie kobiety troszczą się o swoich najbliższych, mają niezłomną wolę i silne, zdecydowane poglądy na świat. „Lady Bird” jest dostępny za 19,99 zł.

biedronka promocja na filmy class="wp-image-271353"

„Czas mroku” to przede wszystkim fenomenalny popis gry aktorskiej Gary’ego Oldmana. Aktor wciela się w główną rolę Winstona Churchilla. Jako nowo wybrany premier Churchill musi stawić czoła II wojnie światowej oraz trudnej sytuacji Wielkiej Brytanii. Manewrując między politycznymi rywalami w kraju, musi jednocześnie zdecydować, która droga w niepewnej przyszłości Europy jest tą słuszną dla Imperium Brytyjskiego. „Czas mroku” kupicie w trwającej promocji za 19,99 zł.

Powiernik królowej

biedronka promocja na filmy class="wp-image-271359"

Judi Dench wciela się w produkcji „Powiernik królowej” w starzejącą się królową Wiktorię. Kobieta jest znużona swoim długoletnim panowaniem. Ratunkiem od nudnego życia dworskiego okazuje się Abdul Karim, indyjski muzułmanin, który towarzyszył głowie Wielkiej Brytanii przez ostatnich 15 lat jej panowania. Film na DVD dostaniecie za niecałą dychę.

A co poza tym?

Oprócz głośnych produkcji z ostatnich kilku lat będziecie mogli także kupić sporo filmów animowanych, w tym produkcje z popularnej serii o Minionkach. Możecie także zapolować na produkcje opowiadające o Parku Jurajskim.

Ile to kosztuje?

Filmy na DVD dostaniecie w dwóch kategoriach cenowych, 9,99 zł oraz 19,99 zł za jeden tytuł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Promocja na filmy DVD trwa od czwartku, 4 kwietnia do środy, 17 kwietnia 2019.

Pełną listę filmów DVD dostępnych w trwającej promocji znajdziecie na oficjalnej stronie Biedronki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA