REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

A czy ty masz już prezent na Dzień Matki? Sprawdź promocje książkowe w Biedronce

Biedronka nie zapomina o zbliżających się Dniu Matki i Dniu Dziecka. Z tej okazji w sieci sklepów rozpoczyna się kolejna promocja na książki. Za każdy z dostępnych tytułów zapłacimy nie więcej niż 28 zł.

22.05.2018
13:44
Biedronkowa promocja na książki z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka
REKLAMA

Warto pomyśleć o prezentach dla mamy czy pociech, a książka jest zawsze dobrym pomysłem na podarunek. W Biedronce znajdziemy ponad 30 pozycji z szerokiego wachlarza gatunków.

REKLAMA

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

Ciotka Zgryzotka

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-165640"

Najnowsza odsłona kultowej Jeżycjady autorstwa Małgorzaty Musierowicz. Czytelnik znów ma okazję zagłębić się we wzruszającym i jednocześnie dowcipnym świecie. Musierowicz jak zawsze skłoni go do refleksji, podniesie na duchu i napełni pozytywną energią. A przy okazji zapozna z dalszymi losami Borejków. I przedstawi tytułową Ciotkę Zgryzotkę, a może nawet kilka.

Sendlerowa w ukryciu

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-165643"

Anna Bikont przedstawia kilkanaście historii osób (głównie kobiet), które w czasie II wojny światowej zajmowały się ratowaniem żydowskich dzieci. Bohaterowie książki narażali własne życie, by ocalić od Holokaustu choć kilka osób z warszawskiego getta. Niektórzy, tak jak Irena Sendlerowa, zdołali ocalić kilkaset czy nawet kilka tysięcy istnień. Jednocześnie w książce zaznaczona jest działalność szmalcowników i osób próbujących zdyskredytować dokonania Sprawiedliwych wśród Narodów Świata. Książka została uhonorowana Nagrodą im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki 2017.

Krótka historia czasu

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-165652"

Klasyk literatury popularnonaukowej autorstwa Stephena Hawkinga. Wybitny naukowiec przytacza badania nad wszechświatem, których efekty niejednokrotnie zaskoczą czytelnika. Jednocześnie objaśnia teorię względności czy mechanikę kwantową, by na ich podstawie zweryfikować różne hipotezy. Astrofizyk nie boi się także wkroczyć na mniej znane tereny nauki, by jeszcze skuteczniej przybliżyć odbiorcom historię kosmosu i czasu.

Przedsmak zła

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-165655"

Agentka Maggie O’Dell po raz pierwszy musi zmierzyć się z badaniem morderstwa w terenie. Ciało ofiary zostało brutalnie okaleczone, a niektóre organy usunięto. Gdy O’Dell próbuje stworzyć profil zabójcy, sprawca dopuszcza się kolejnych zbrodni. Gdy agentka jest już niemal pewna wzorca, według którego działa psychopata, ten nieoczekiwanie zmienia strategię. Funkcjonariuszka zostaje wciągnięta w niebezpieczną grę.

A co poza tym?

Oczywiście w ofercie znajdują się książki przeznaczone dla młodszych czytelników. W promocji dostępne są także poradniki kulinarne czy rodzicielskie. Wśród beletrystyki warto także zwrócić uwagę na dzieła Samanthy Young czy thrillery, takie jak Koszmary zasną ostatnie Roberta Małeckiego czy Ocalałe Rileya Sagera. Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ.

Ile zapłacimy?

Książki dostępne są w cenach 24,99 zł oraz 27,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje w dniach 22.05 - 4.06 lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA