REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Biedronka oferuje winyle w atrakcyjnej cenie. W ofercie ponad 40 czarnych krążków

Ruszyła kolejna akcja promocyjna na czarne krążki w Biedronce. W niskiej cenie dorwać można wiele świetnych muzycznych tytułów. Sprawdź co może trafić do twojego gramofonu.

03.06.2019
14:15
biedronka promocja na winyle
REKLAMA
REKLAMA

Ponad 40 wydawnictw z przeróżnych gatunków jest już dostępnych dla muzycznych koneserów. Jest tu trochę względnie świeżych tytułów, jak i te które można już rozpatrywać w kategoriach klasyków. Od Milesa Davisa, przez Bon Jovi, aż po Eminema.

Biedronka – promocja na winyle. Co warto kupić?

The Offspring - Offspring

Nim pojawiły się hity takie jak Pretty Fly (for a White Guy) czy Why Don't You Get A Job?, kalifornijscy punkowcy brzmieli nieco inaczej. Ich debiut jest z pewnością dużo mroczniejszy i cięższy od późniejszych dokonań. Charakterystyczne dla gatunku chórki nie są tu jeszcze tak rozwinięte, a całość brzmi brudno i nieoszlifowanie. Tego nie spodziewaliście się po wesołkach, którzy swego czasu stałym punktem MTV.

Amy Winehouse - Frank

Świetny debiut Amy – jej niepowtarzalny wokal zrównał ją z innymi jazzowymi diwami. Nie ma tu jeszcze takich przebojów, jak na „Back To Black”, które okazało się największym sukcesem i zgubą artystki, ale oczywiście nie brakuje tu poruszających i kojących dźwięków. Płyta ukazała się, gdy Amy miała 20 lat. Porównywano ją wówczas do Sary Vaughan i nominowano do Brit Award.

Nirvana - MTV Unplugged in New York

 Słynny koncert bez prądu, który został nagrany 18 listopada 1993. Ukazał się już po śmierci Kurta Cobaina w 1994. Wydawnictwo jest o tyle wyjątkowe, że znajdują się tu nie tylko utwory Nirvany zaaranżowane na akustyczne brzmienia, ale też kilka piosenek dostępnych wyłącznie na tym krążku. Wśród nich m.in. świetny cover Davida Bowiego czy dogłębnie poruszające Where Did You Sleep Last Night z repertuaru Leadbelly’ego.

A co poza tym?

Dla fanów jazzu i czarnych brzmień są jeszcze nagrania Niny Simone czy Nat King Cole’a. Ci, którzy jednak skupiają się na twórczości dzisiejszych artystów przygotowano w specjalnej ofercie albumy Imagine Dragons, Sama Smitha, Aviciiego oraz Billie Ellish.

Ile to kosztuje?

Za każdą płytę zapłacimy 49,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Wszystkie powyższe płyty winylowe znajdziecie w Biedronkach w całym kraju od 3 do 15 czerwca tego roku lub do wyczerpania zapasów. Dostępne w promocji tytuły płyt winylowych znajdziecie na oficjalnej stronie dyskontu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA