REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

„Big Brother” po ponad dekadzie wraca do telewizji. Dziś premierowy odcinek 6. edycji

Gulczas, a jak myślisz, tym razem ludzie też tak oszaleją? Wejście „Big Brothera” było swego czasu krajowym fenomenem, a uczestnicy programu z miejsca stali się gwiazdami. Reality show powraca do Polski. Już dziś pierwszy odcinek.

17.03.2019
12:00
big brother tvn7 polska edycja
REKLAMA
REKLAMA

Program wraca po 11 latach nieobecności w telewizji. Z kolei od emisji premierowej edycji minęło już 18 lat. Show prowadzili wówczas Martyna Wojciechowska i Grzegorz Miecugow, a uczestników można było podglądać w specjalnie wybudowanej dla nich willi w podwarszawskim Sękocinie.

Dziś format typu reality show jest czymś dużo bardziej powszechnym, a widzowie zdążyli się z nim oswoić. Czego zatem można się spodziewać po „Big Brotherze” A.D. 2019?

Już dziś premiera nowej edycji o godzinie 20:00 na antenie TVN 7.

Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie. Główne odcinki będą trwały godzinę. Później, o 23:15, stacja pokaże „Big Brother Extra”. Wówczas będziemy mogli zobaczyć materiały dodatkowe. TVN 7 postanowiło również o łączeniu się z Domem Wielkiego Brata na żywo trzy razy w ciągu doby. Pasma te nazwano odpowiednio „Big Brother - Pobudka” (godz. 9:50), „Big Brother - Popołudnie” (godz. 13:35) oraz „Big Brother - Podwieczorek” (godz. 16:40). Takie wejścia potrwają tylko kilka minut.

Do tego należy dodać niedzielne odcinki na żywo (godz. 20:00), w których główna prowadząca, czyli Agnieszka Woźniak-Starak, podsumuje mijający tydzień w programie. Porozmawia ona również z gośćmi i rodzinami mieszkańców Domu oraz pożegna uczestnika odchodzącego z programu.

„Big Brother” oprócz standardowej emisji telewizyjnej będzie też udostępniony w sieci za pośrednictwem platformy Player.pl.

REKLAMA

W programie weźmie udział 15 uczestników. Tożsamość wszystkich nie jest jeszcze znana. Wiemy jedynie o dwóch osobach, które pojawią się w Domu Wielkiego Brata. Jedną z nich jest 26-letnia Agnieszka Raczyńska, która pracowała jako menedżer w sieci luksusowych domów towarowych w Londynie. Innym uczestnikiem został Maciej Borowicz, 31-letni DJ z Poznania, a także event manager i instruktor fitnessu.

„Big Brother” potrwa przez 91 dni. Finał zaplanowano na niedzielę 16 czerwca 2019.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA