REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dojrzewanie płciowe w oparach absurdu. Jest już pierwsza zajawka drugiego sezonu Big Mouth

Big Mouth to serial animowany dla dorosłych, który okazał się zaskakująco dobry. Nic więc dziwnego, że Netflix wyłożył pieniądze na produkcję drugiego sezonu. Znamy już jego datę premiery.

29.08.2018
18:52
big mouth 2 sezon zajawka data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Doskonałe dialogi, charakterystyczna kreska i absurdalny, nieprzeznaczony dla dzieci humor. Tak w skrócie można opisać serial animowany Big Mouth, którego drugi sezon doczekał się zajawki i informacji na temat dnia, w którym na Netflksie pojawią się jego nowe odcinki.

Jego główni bohaterowie to dwaj uczniowie siódmej klasy, którzy muszą radzić sobie z dojrzewaniem i rosnącym, nieznanym im wcześniej popędem płciowym. Nie spodziewajcie się jednak klasycznej komedii o dorastaniu. Dla przykładu: głównym złoczyńcą pierwszego sezonu był Maurice, hormonowy potwór. Przy czym wyrażenie potwór nie jest tu jakąś szczególną metaforą, a opis dość dosłowny…

Jak pisaliśmy w naszej recenzji pierwszego sezonu, dla Big Mouth nie ma tematów tabu. Wszystkie, czasem wstydliwe, procesy pokazane są tu w sposób dosłowny i nikt nie kryje się z tym, że znaczna cześć serialu sprowadza się do seksu i narządów płciowych.

Big Mouth 2 sezon: zajawka i data premiery.

Już podczas oglądania pierwszego materiału promocyjnego można stwierdzić, że drugi sezon nie zmieni w żaden sposób formuły serialu. Widzimy w nim, jak dwójka hormonowych potworów atakuje szkołę średnią w Bridgeton, pożerając siedzących w klasie uczniów. Ci trafiają do jelita grubego jednego z potworów. Jest oczywiście wyjście z sytuacji. Prowadzi przez… odbyt. Jak sugeruje zajawka, data defekacji pokrywa się z datą premiery drugiego sezonu – 5 października.

REKLAMA

Serial jest współtworzony przez członków zespołu Saturday Night Live. W oryginalnej wersji językowej podkładają oni też głosy głównym postaciom. W rolach głównych usłyszymy Nicka Krolla (znany z Operation Finale) i Johna Mulaneya (Spider-Man Uniwersum). W pozostałych rolach, między innymi, Fred Armisen, Maya Rudolph i Jordan Peele.

Big Mouth nie jest pierwszym wspólnym projektem Krolla i Mulaneya. Współtworzyli – między innymi – komediowy Kroll Show, który ostatecznie trafił na deski Broadwayu. W polskiej wersji językowej występują Mateusz Damięcki, Otar Saralidze, Lidia Sadowa, Katarzyna Łaska, Aleksander Czyż, Robert Jarociński, Jacek Kopczyński i Józef Pawłowski.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA