REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bilety kinowe na "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" już w przedsprzedaży!

Tak, i nie ma się co dziwić - ostatnio bilety na nową część  "Gwiezdnych wojen" sprzedały się błyskawicznie. Choć film "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" ma oficjalną premierę dopiero 15 grudnia, czyli za około miesiąc, lepiej już teraz wyposażyć się w wejściówkę. 

21.11.2016
9:16
Bilety kinowe na "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" już w przedsprzedaży!
REKLAMA
REKLAMA

Bilety na najnowszy film z uniwersum Star Wars kupimy w dwóch sieciach kinowych. Przedsprzedaż ruszyła w Multikinie i Cinema City, w tym oczywiście w Imaksie. Film obejrzymy w kilku wersjach - w technologii 3D, z dubbingiem, z napisami itp.

Pokazy przedpremierowe w obu sieciach kin ruszają już 14 grudnia, w godzinach wieczornych.

Można sobie tylko wyobrazić, że obłożenie będzie wtedy nieziemskie i raczej nie ma co liczyć na to, że na salę kinową dostaniemy się w dniu premiery. Warto dodać, że biletów oczywiście nie można rezerwować, jak w przypadku innych premier, musimy je od razu zakupić.

REKLAMA

"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" jest pierwszym z trzech zapowiedzianych spin-offów uniwersum Star Wars. Reżyserem filmu jest Gareth Edwards, a za scenariusz odpowiada Chris Weitz. W obsadzie znaleźli się między innymi: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker, Alan Tudyk i Donnie Yen.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA