REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

To już dziś! Rusza sprzedaż biletów na koncerty Gorillaz w Polsce

Już dziś wszyscy, niezależnie od tego, czy są klientami sieci T-Mobile, czy innej, będą mogli zdobyć bilety na koncerty Gorillaz w Polsce. Angielska grupa zawita do nas dwukrotnie w czerwcu - 14 czerwca odbędzie się występ w Warszawie, a 18 czerwca w Katowicach. Jak zgarnąć bilety?

25.05.2017
11:18
Wywiad z Gorillaz
REKLAMA
REKLAMA

Bilety na koncert Gorillaz - jak je zdobyć?

Sprzedaż biletów rozpocznie się dzisiaj, 25 maja 2017, o godzinie 20:00 na stronie internetowej Electronic Beats. Wchodząc na serwis, dostaniemy wskazówki, co zrobić. Jedno jest pewne - nie trzeba będzie wysyłać żadnych SMS-ów, a bilety wciąż są za 0 złotych (tak, ZERO złotych). Jedyną opłatą, jaką poniesiemy jest opłata transakcyjna, która wynosi 1,23 zł za jeden bilet.

Bilety sprzedawane na wydarzenia są imienne. Tożsamość będzie weryfikowana podczas wejścia na występy, więc należy zabrać ze sobą dowód tożsamości.

Każdy uczestnik może kupić maksymalnie dwa imienne bilety na wydarzenie. Life is for sharing - warto więc zabrać na taki koncert kogoś ze sobą, by cieszyć się wspólnie muzyką i występem grupy.

Dwie wizyty w Polsce to nie koniec koncertów w Europie. Gdzie zagrają Gorillaz w nadchodzącym miesiącu?

Warszawa (PL): 14 czerwca, Nowy Teatr (Madalińskiego 10/16, 00-001 Warszawa)
Budapeszt (HU): 16 czerwca, Várkert Bazár (Ybl Miklós tér 4, 1013 Budapest)
Katowice (PL): 18 czerwca, MCK (Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice)
Kolonia (DE): 20 czerwca, Palladium (Schanzenstr. 40, 51063 Cologne)

Na koncertach Gorillaz zaprezentują materiał ze swojej najnowszej płyty Humanz. Recenzję albumu możecie przeczytać TUTAJ.

REKLAMA

Charakter koncertów będzie zbliżony do występu w Londynie, gdzie po raz pierwszy na świecie grupa zagrała kawałki z nowej płyty. Spodziewajcie się zatem klimatycznych, dość kameralnych koncertów. Na scenie pojawi się oczywiście lider zespołu - Damon Albarn, a towarzyszyć mu będą animacje, na których zobaczymy 2D, Noodle, Murdoca i Russela.

Trasa koncertowa Gorillaz promująca Humanz na całym świecie zaplanowana jest na jesień tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA