REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Billie Eilish dostała wszystko, czego chciała. A teraz w sieci zadebiutował jej nowy numer

Ten rok należy do Billie Eilish. 17-letnia artystka zawojowała światowe listy przebojów hitem Bad Guy, a jej debiutancki krążek, „When We Fall Asleep, Where Do We Go?” znalazł się na topowych miejscach sprzedaży w wielu krajach. Piosenkarka zaprezentowała nowy materiał. 

14.11.2019
11:46
everything i wanted - nowa billie eilish
REKLAMA
REKLAMA

Utwór Everything I Wanted trafił niedawno do serwisów streamingowych na całym świecie. Spokojna ballada opowiada o relacji artystki ze starszym bratem Finneasem O’Connellem, który nie tylko wspierał jej działania artystyczne od samego początku, ale jest także producentem wykonawczym jej albumu. Nowy utwór opowiada zatem o tym, że:

Bez względu na to, co się dzieje, zawsze możemy na siebie liczyć - powiedziała o utworze piosenkarka.

W ostatnich miesiąch utwory z płyty „When We Fall Asleep, Where Do We Go?” pojawiły się w bardzo wielu dziełach kultury. Przede wszystkim tych skupionych na życiu nastolatków. Pstrokata „Euforia” od HBO, intrygująca „Dickinson” od Apple TV+, niemiecki serial „Fala” od Netfliksa, czwarty sezon serii „Veronica Mars” od Hulu czy horror „Brightburn” w reżyserii Davida Yarovesky’ego to tylko kilka z produkcji, które w ścieżce dźwiękowej zawierają piosenki młodej artystki.

Niezły wynik, jak na album, który oficjalnie został wydany w marcu.

Można wręcz powiedzieć, że zaledwie 17-letnia Billie Eilish powoli wyrasta na prawdziwy głos młodego pokolenia.

Artystka obecnie podróżuje po świecie. Zawita także do Europy. Niestety Polska nie znalazła się na liście krajów, które piosenkarka odwiedzi podczas najbliższych miesięcy. Kto jednak wie? Może uda się ją ściągnąć na Opener Festival, jak chciałoby wielu fanów?

Na razie artystka rozdaje bilety na swoje wyprzedane koncerty w mediach społecznościowych. Promuje w ten sposób dobre praktyki recyklingu.

REKLAMA

*Zdjęcie główne pochodzi z oficalnego fanpage'a artystki na Facebooku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA