REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie kolejny serial o superbohaterze ze stajni DC. Tym razem będzie to Black Lightning

Własnego serialu najprawdopodobniej doczeka się kolejny superbohater wywodzący się z komiksów DC - Black Lightning. Telewizja Fox zamówiła właśnie pilotażowy odcinek. 

09.09.2016
10:17
Black Lightning, czyli kolejny serial o bohaterze ze stajni DC
REKLAMA
REKLAMA

Black Lightning, albo Czarna Błyskawica, po raz pierwszy w komiksie, którego autorami są Tony Isabella oraz Trevor Von Eeden, pojawił się w 1977 roku. Był jednym z pierwszych czarnoskórych bohaterów, którzy pojawili się w wydawanych przez DC publikacjach. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Jefferson Pierce. Pierce jest wszechstronnie uzdolnionym dziesięcioboistą, zdobywcą złotego medalu olimpijskiego. Jego nadprzyrodzoną mocą jest zdolność do generowania i manipulowania energią elektryczną.

REKLAMA
black-lightning class="wp-image-74027"

W zamówionym przez telewizję Fox serialu Black Lightning wycofał się z pełnienia funkcji superbohatera, ale zmuszony jest powrócić do tej roli. Producentami wykonawczymi są Greg Berlanti i Sarah Schechter. Dotychczas zamówiono jedynie pilot tego widowiska - od tego, czy okaże się on udany, zależy, czy powstaną kolejne odcinki. Będzie to kolejny serial opowiadającym o postaci ze stajni DC, po m. in. "Arrow", "Flashu", "Legends of Tomorrow" i "Supergirl".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA