REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jeden z najstraszniejszych morderców zyskał twarz Johnny'ego Deppa. Zobacz trailer "Black Mass"

James Joseph "Whitey" Bulger był jednym z najbardziej poszukiwanych kryminalistów w Stanach Zjednoczonych. Odpowiedzialny za kilkanaście morderstw, był także liderem grupy przestępczej działającej w USA. Jego życie było przedmiotem niejednej książki. Teraz przyszedł czas na film, w którym główną rolę zagra Johnny Depp.

24.04.2015
9:54
Johnny Depp jako morderca. Zobacz trailer Black Mass
REKLAMA
REKLAMA

Depp wcieli się w Bulgera, którego życie i działalność przestępcza są właściwie gotowym scenariuszem na świetny i obfitujący w niezwykłe wydarzenia film. Przestępcy przez wiele lat udawało się unikać odpowiedzialności za swoje morderstwa i przekręty, dopuszczając się tym samym nielegalnych posunięć. Mroczny thriller przeniesie nas w lata 70. i kolejne dekady, w których poznamy życie i losy jednego z najstraszniejszych i najbardziej poszukiwanych zabójców.

REKLAMA

Film nosić będzie tytuł "Black Mass". Jego reżyserem jest Scott Cooper, a scenariusz oparty jest częściowo na książce Dicka Lehra i Gerarda O'Neilla, dotyczącej Bulgera. Na ekranie oprócz Johnny'ego Deppa zobaczymy Benedicta Cumberbatcha, który wcieli się w Billa, brata przestępcy, będącego znanym politykiem, a także Juno Temple, Kevina Bacona, Dakotę Johnson i Petera Sarsgaarda. Premiera "Black Mass" zapowiedziana jest na wrzesień tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA