REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Oni przelali krew, a ty możesz ją oddać. Wspieraj akcję krwiodawstwa i zdobądź gadżety z „Gry o tron”

Takie akcje to ja rozumiem! „Bleed For The Throne – oddaj krew!” to wyjątkowa inicjatywa promująca 8. sezon „Gry o tron”, dzięki której możesz uratować życie innym. Wystarczy oddać krew w tym tygodniu w Warszawie. Przy okazji można zdobyć fanowskie gadżety z serialu HBO.

25.03.2019
16:05
oddaj krew gra o tron
REKLAMA
REKLAMA

Trailery, plakaty, kolejne półsłówka z ust gwiazd „Gry o tron” budzą oczywiście emocje (te w ostatnich tygodniach sięgają zenitu), ale nic tak nie nastraja optymistycznie fanów, jak dobrze zorganizowana akcja, dzięki której mogą poczuć się częścią danej marki, tytułu. HBO oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie wpadli na genialny pomysł, który nie tylko pozwoli fanom poczuć atmosferę ostatniego sezonu, ale także da im szansę zrobić coś dobrego, aby świat był odrobinę lepszym miejscem.

W najbliższych dniach: 26, 27, 28 oraz 30 marca w Warszawie wszyscy chętni mogą oddać krew i odebrać unikatowe gadżety serialowe z „Gry o tron”.

Ale to nie wszystko. W ostatnim dniu akcji, czyli w sobotę, 30 marca, będzie można skorzystać ze specjalnych atrakcji. W Arkadach Kubickiego pod Zamkiem Królewskim w Warszawie pojawi się m.in. Żelazny Tron. Kto pierwszy, ten może zdoła prześcignąć Cersei. Fani będą mogli zrobić sobie na nim zdjęcia, a także zagrać w gry planszowe lub zręcznościowe inspirowane serialem. Poza tym tego dnia w Arkadach Kubickiego przy placu Zamkowym 4 w Warszawie, powstanie specjalny stacjonarny punkt poboru krwi.

Inicjatywa stacji i RCKiK świetnie nawiązuje do... częstych śmierci i bitew, z których słynie serial HBO.

Jak można przeczytać w komunikacie promującym akcję:

W ciągu siedmiu minionych sezonów niejeden z bohaterów Gry o tron przelał krew. Wielu z nich oddało wręcz dla tronu życie… Teraz, w przededniu premiery ósmego, finałowego sezonu tej kultowej produkcji, HBO zachęca wszystkich, nie tylko jej najbardziej zagorzałych fanów, do połączenia sił i wspólnego zaangażowania się w akcję, która ma na celu zebranie jak największej ilości krwi ratującej życie. Wszystko pod nazwą Bleed For The Throne – oddaj krew!

Krew pobierana będzie w mobilnych punktach poboru krwi lub stworzonym specjalnie na tę okazję stacjonarnym punkcie w centrum miasta.

Dla osób, które wezmą udział w akcji, przygotowano unikatowe gadżety z serialu „Gra o tron”.

Bleed For The Throne – oddaj krew! - zobacz spot reklamowy:

W ramach akcji „Bleed For The Throne – oddaj krew!” krew będzie można oddać w Warszawie w jednym z wybranych terminów:

  • 26 marca (wtorek), godz. 09:00 – 14:00; parking obok kompleksu biurowego SPARK, al. Solidarności 173 (partner: UPC)
  • 27 marca (środa), godz. 11:00 – 16:00; parking przy Pałacu Kultury i Nauki, obok stacji Metro Centrum
  • 28 marca (czwartek), godz. 09:00 – 14:00; parking obok kompleksu biurowego przy ul. Taśmowej 7 (partnerami akcji są: Netia oraz Play)
  • 30 marca (sobota), godz. 10:00 – 15:00; Arkady Kubickiego, pl. Zamkowym 4 – finał akcji

Niezbędne wskazówki dotyczące oddania krwi znajdują się na stronie RCKiK w Warszawie.

bleed for the throne
REKLAMA

„Bleed For The Throne” jest globalną inicjatywą HBO organizowaną w 15 krajach na całym świecie. Kampania rozpoczęła się na festiwalu SXSW w Austin w tym roku. Poza Polską i Stanami Zjednoczonymi krew w ramach akcji mogą oddawać mieszkańcy takich krajów jak: Norwegia, Szwecja, Węgry, Rumunia, Czechy, Bułgaria, Serbia, Grecja, Chorwacja, RPA, Kenia, Ghana oraz Botswana.

Szczegółowe informacje na temat „Bleed For The Throne – oddaj krew!” znajdziecie na stronie wydarzenia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA