REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bliskie spotkania trzeciego stopnia doczekają się odświeżonej wersji

Mija 40 lat od premiery filmu Bliskie spotkania trzeciego stopnia w reżyserii Stevena Spielberga. Teraz doczekamy się odświeżonej wersji.

04.07.2017
22:55
Bliskie spotkania
REKLAMA
REKLAMA

Sony Pictures wypuściło zagadkowy film na swoim kanale na YouTube. Zawiera on oczywiste nawiązania do ich hitu sprzed lat.

Na filmie widzimy, jak niezidentyfikowany obiekt latający zbliża się do ziemi, a później znika. Łatwo się domyślić, że może to być przedstawienie jednej z pierwszych scen filmu z 1977 roku z perspektywy wieży kontroli lotów. W oryginale obserwowaliśmy ją w towarzystwie głównego bohatera - Roy'a Neary'ego.

Drugą wskazówką jest sam tytuł, który odnosi się do pamiętnej sceny przy stole, gdzie Roy próbował ulepić Diabelską Wieżę z ziemniaków. Wedle jego wizji, to właśnie w parku narodowym  ma dojść do spotkania z kosmitami. Wideo kończy się słowami "This means something".

Co to znaczy?

Fani mieli na początku nadzieję, że teaser wskazuje na sequel. Niestety nie jest tak dobrze. Steven Spielberg, reżyser oryginału, jest zbyt zapracowany, aby kontynuować opowieść zapoczątkowaną przed 40 laty. Oznacza to, że nie zobaczymy Neary'ego wracającego na Ziemię w glorii i chwale, aby ujrzeć, jak macierzysta planeta zmieniła się pod jego nieobecność.

Zamiast tego okrągła rocznica zostanie uczczona wypuszczeniem do kin odświeżonej wersji filmu. Kiedy? Nie wiadomo, ale...

REKLAMA

40 rocznica wypada dokładnie 16 listopada

Do tego czasu polecam śledzić witrynę, do której odsyła wideo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA