REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Poczujcie moc „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera” na Blu-ray. Sprawdzamy najciekawsze nowości czerwca

„Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” już może zaprowadzić porządek na waszych odtwarzaczach Blu-ray. Prócz tego nowe wydania pozwolą wam posmakować prawdziwej zdrady, przenieść się w „Ciche miejsce”, czy popatrzeć jak Tom Cruise kopie tyłki hordzie przeciwników.

06.07.2021
15:31
liga sprawiedliwości zacka snydera blu ray czerwiec
REKLAMA

W czerwcu nie zabrakło głośnych premier kinowych i na wielki ekran powrócili „Szybcy i wściekli”, czy rodzina Abbottów z „Cichego miejsca”. Nie mniej działo się na rynku Blu-ray. W zeszłym miesiącu na nośnikach kina domowego pojawiła się chociażby widowiskowa „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” i oscarowy „Judasz i Czarny Mesjasz”.

REKLAMA

Najciekawsze premiery Blu-ray w czerwcu 2021 roku

Oto najważniejsza premiera Blu-ray zeszłego miesiąca. Fani już jakiś czas temu wywalczyli sobie powstanie wymarzonego Snyder Cut „Ligi Sprawiedliwości”. W marcu otrzymaliśmy film i okazało się, że rzeczywiście jest lepszy od tego, co otrzymaliśmy od Jossa Whedona w 2017 roku. Jest też dłuższy i trwa cztery godziny. Dzięki wydaniu możecie przez ten czas rozpłynąć się w wizji Zacka Snydera w najlepszej możliwej jakości. A jeśli rozbudzi to wasz apetyt na więcej, to dzięki dodatkowi specjalnemu będziecie mogli też usłyszeć reżysera opowiadającego o całej swojej filmowej trylogii z uniwersum DC. To prawdziwa gratka dla miłośników superbohaterów, więc nie ma co zwlekać z zakupem.

Judasz i Czarny Mesjasz

Nie przyszło nam zobaczyć tego filmu w kinach przed Oscarami. A zgarnął on dwie statuetki. Akademia nagrodziła Daniela Kaluuyę w drugoplanowej roli i piosenkę w wykonaniu H.E.R. Jest to opowieść o walce o równe prawa Afroamerykanów i zdradzie. Dodatki specjalne, które trafiły na polskie wydanie Blu-ray pozwolą wam lepiej zrozumieć przedstawiane na ekranie wydarzenia.

W czasie, kiedy na ekrany kin weszła druga część tego entuzjastycznie przyjętego przez krytyków i widzów horroru, jedynka zaatakowała nośniki Blu-ray. Cisza, uwierzcie mi, w waszych domach jeszcze nigdy nie brzmiała tak złowieszczo. I chociaż na ekranie reżyser i wcielający się w jedną z głównych ról John Krasinski stara się nie odzywać, to w materiałach dodatkowych jest bardzo rozgadany i zdradza jak powstawał film.

Seria Jack Reacher

Co to za lato bez blockbustera z Tomem Cruise’em? W te wakacje aktora nie zobaczymy na wielkim ekranie. Dlatego dobrze, że na Blu-ray wyszły filmy z jego udziałem i w pasującym nam momencie możemy obejrzeć dwie części z serii „Jack Reacher”. Obie adaptacje powieści Lee Childa zapewnią wam wystarczająco dużo emocji. Jakby wam jednak było mało to w dodatkach przy „Jednym strzałem” znajdziecie m.in. komentarze twórców oraz materiał o stylach walki i broniach głównego bohatera.

xXx: Reaktywacja

REKLAMA

W kinach Vin Diesel wraz ze swoją rodziną łamie zasady grawitacji i logiki w 9. części „Szybkich i wściekłych”, a na Blu-ray wprowadza zamęt jako Xander Cage. Aby czerpać przyjemność z seansu widz również w tym wypadku musi bardzo często zawieszać swoją niewiarę, bo na ekranie sporo się dzieje. A jakby napakowana testosteronem i humorem opowieść nie była wystarczająca to w materiałach dodatkowych znajdziecie chociażby wypowiedzi kaskaderów i gagi z planu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA