REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Bob's Burgers triumfuje w tym roku. Animacja trafi do kin

Wytwórnia 20th Century Fox potwierdziła, że rozpoczyna pracę nad pełnometrażową wersją popularnego serialu animowanego. Bob's Burgers trafi do kin.

05.10.2017
9:54
Bob's Burgers tryumfuje w tym roku. Animacja trafi do kin
REKLAMA

Bob's Burgers to serial animowany skierowany do starszych widzów, który emitowany jest przez telewizję Fox od 2011 roku. Opowiada on o Belcherach, typowej amerykańskiej rodzinie, która prowadzi własną restaurację. Tytułowy punkt gastronomiczny jest ich głównym źródłem utrzymania i chociaż biznes nie idzie najlepiej, to nawet dzieci starają się pomagać rodzicom w prowadzeniu firmy.

REKLAMA

W Polsce serial nie zdobył ogromnej popularności, ale na całym świecie ma sporą grupę fanów.

Jest również doceniany przez krytyków. Był nominowany do nagród Emmy siedem razy i dwukrotnie udało mu się zgarnąć statuetkę. W tym roku zdobył ją za odcinek Bob, Actually z siódmego sezonu. Wygląda na to, że serial jest właśnie u szczytu swojej popularności, bo 20th Century Fox zapowiedziało, że powstanie pełnometrażowy film, który trafi do kin. Data premiery jest bardzo odległa, bo ustalono ją na dopiero na 17 lipca 2020.

REKLAMA

Twórca serialu, Loren Bouchard, nie kryje satysfakcji i przyznaje, że kinowa wersja musi być stworzona tak, aby podobała się wiernym fanom i tym, którzy z Bob's Burgers spotkają się w kinie po raz pierwszy. Tu pojawia się moja obawa, bo dokładnie tak zostały zrealizowane inne pełnometrażowe wersje znanych seriali animowanych. Simpsonowie: Wersja kinowa i Miasteczko South Park (South Park: Bigger, Longer & Uncut) nie były produkcjami zbyt udanymi. Powodem była właśnie chęć pogodzenia wiernych fanów i widzów, którzy musieli poznać świat od zera.

Za pełnometrażowy film Bob's Burgers odpowie studio Fox Animations. Twórcą serialu jest Loren Bouchard, a głosy pod bohaterów podkładają m. in. Kristem Schaal, H. Jon Benjamin, Eugene Mirman, Dan Mintz, John Roberts.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA