REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Wszystkim szczeny opadną. Zobacz zwiastun 5. sezonu serialu BoJack Horseman

Już niedługo popularny człowiek-koń powróci na nasze ekrany. Netflix opublikował nową zapowiedź serialu BoJack Horseman. Główny bohater ponownie spróbuje stać się lepszym, a wyników jego działań możemy się domyślać.

04.09.2018
18:52
BoJack Horseman 5. sezon
REKLAMA
REKLAMA

BoJack zrobił w życiu wiele rzeczy, na które niełatwo było patrzeć. Wypiął się na swojego dobrego przyjaciela i producenta dawnego serialu. Zaprzepaścił szansę na karierę Todda, który wspierał go w najtrudniejszych chwilach. Przyczynił się do przedawkowania narkotyków i śmierci Sarah Lynn. O mało nie uwiódł także córki swojej wielkiej miłości.

Już niedługo BoJack Horseman wplącze się w nowe przykre sytuacje.

Choć w ostatnim sezonie poznał swoją nigdy niewidzianą przyrodnią siostrę, która daje nadzieje na pewne pozytywne zmiany w życiu bohatera, to trudno przypuszczać, by nagle obyło się bez typowych dla niego katastrof. BoJack wciąż będzie starał się rozwijać swoją karierę aktorską i jakoś utrzymać bardzo nikłe więzi łączące go z dawnymi przyjaciółmi.

BoJack Horseman 5. sezon class="wp-image-198172"
REKLAMA

O to z pewnością nie będzie łatwo, bo bohater serialu Netfliksa sporo nabroił. Jego postanowienia zmiany na lepsze spełzały na niczym, ale człowiek-koń nie poddaje się w wysiłkach. W nowym zwiastunie 5. sezonu produkcji widzimy, że BoJack ciągle zmaga się demonami przeszłości. Walka nie będzie łatwa, zwłaszcza, że aktor musi także skupić się na pracy. A jego nowy projekt ma być takim hitem, że wszystkim szczeny opadną.

Premiera 5. sezonu BoJacka Horsemana przewidziana jest na 14 września tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA