REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„BoJack Horseman” wróci na nasze ekrany w dwuczęściowym sezonie finałowym. Jest pierwszy zwiastun

„BoJack Horseman” powróci na Netfliksa w dwuczęściowym sezonie finałowym. Światło dzienne ujrzał właśnie pierwszy zwiastun ostatnich odcinków popularnego serialu.

27.09.2019
18:52
BoJack Horseman - finałowy sezon
REKLAMA
REKLAMA

BoJack Horseman” to jeden z najciekawszych seriali Netfliksa, emitowany przez platformę nieprzerwanie od 2014 roku. Teraz serwis ogłosił, że 6. sezon będzie ostatnią serią produkcji Raphaela Boba-Waksberga, który ostatnio stworzył też dobrze przyjęty serial „Undone” dla Amazon Prime Video.

1. część 6. sezonu trafi na platformę już 25 października.

Warto zwrócić uwagę, że 6. sezon podzielony będzie na dwie części, podobnie jak ma to miejsce w przypadku innej produkcji giganta VOD - „The Ranch”. Oznacza to, że ostatni rzut nowych odcinków trafi na Netfliksa 31 stycznia 2020 roku.

Nowy sezon rozpocznie się tam, gdzie zostawił nas finał poprzedniej serii – gdy BoJack udał się na odwyk. W nowym materiale, zapowiadającym powrót bohatera do naszego życia, mężczyzna/koń pisze list do Diane, opowiadając jej, jak podoba mu się życie po drugiej stronie barykady. Materiał pełen jest specyficznego humoru i zapowiada kolejne szalone, ale jakże wiarygodne i w pewien sposób uniwersalne przygody dysfunkcyjnego głównego bohatera.

„BoJack Horseman” cieszy się przychylnością widzów i krytyków.

REKLAMA

Produkcja była kilkakrotnie nominowana do prestiżowych nagród, w tym do dwóch nagród Emmy. Ostatnia za epizod „Free Churro” z 5. sezonu produkcji, w którym bohater prowadzi dramatyczny monolog. Odcinek okazał się jednym z najlepszych epizodów serialu, właśnie z powodu minimalizmu swojej formy, tak silnie kontrastującej z resztą stylu serialu.

6. sezon „BoJacka Horsemana” zadebiutuje na Netflix już 25 października. Kolejna część swoją premierę będzie mieć 31 stycznia 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA