REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Bollywood szykuje swoją wersję "Gry o tron"

Kiedy my niecierpliwie odliczamy dni do premiery piątego sezonu "Gry o tron", w Indiach ruszył casting do bollywoodzkiej wersji tego serialu. Prawdopodobnie będzie ona jednak raczej luźno oparta na prozie George'a R. R. Martina.

27.03.2015
10:02
Bollywood szykuje swoją wersję „Gry o tron”
REKLAMA
REKLAMA

Jak wynika z dotychczasowych doniesień, w "Rani Mahal" - taki bowiem tytuł ma nosić indyjska "Gra o tron" - pojawią się postaci znane z serialu HBO i książek Martina, jednak sama historia może znacząco odbiegać od oryginału. Fabuła ma być skoncentrowana przede wszystkim na losach Smoczej Królowej, Daenerys Targaryen, nieustającej w wysiłkach by pomścić śmierć swojego ojca i odzyskać należny jej tron Siedmiu Królestw, utracony w wyniku zdrady.

Zdecydowanie inną wersję podaje serwis io9.com, gdzie możemy przeczytać, że akcja "Rani Mahal" rozgrywać się będzie w Indiach w roku 1857, a bohaterowie serialu będą jedynie wzorowani na swoich pierwowzorach.

Sakshi Thanvar
REKLAMA

Oba źródła potwierdzają, że w obsadzie pojawią się Sakshi Thanvar jako Daenerys Targaryen, Anita Hassanandani w roli Cersei Lannister i Parth Samthaan, który wcieli się w Jona Snow. Pewne jest także to, że za produkcję "Rani Mahal" odpowiedzialne będzie Sony Pictures Television.

Dla miłośników Bollywoodu może to być nie lada gratka. Wyobraźcie sobie ten rozładowujący napięcie, radosny taniec wykonany przez Freyów i Boltonów po finale Krwawych Godów. Coś pięknego. Pewien przedsmak tego, co może nas czekać, znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA