REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Bonus RPK wraca z nowym singlem. Zobacz teledysk do Opowieści z krypty

Bonus RPK wydaje się nie przejmować wyrokiem sądu i wypuszcza nowy utwór. Singiel Opowieści z krypty promuje następną płytę rapera. W sieci pojawił się teledysk do tego utworu.

26.07.2018
20:40
Bonus RPK Opowieści z krypty
REKLAMA
REKLAMA

Opowieści z krypty kojarzą chyba wszyscy sympatycy horrorów. Seria komiksów i serial telewizyjny miały znaczący wpływ na wszelkie produkcje grozy i nie tylko. Teraz tytułowa fraza pojawia się ponownie, choć w formie muzyki. Mimo to znajdą się jakieś wampiry.

Bonus RPK udostępnił teledysk do nowego utworu.

Klip do Opowieści z krypty powstał w Rumunii, więc nie można twórcom odmówić zaangażowania. Zwłaszcza, że raperowi towarzyszył Quebonafide, znany z podróży po całym świecie. Ponadto udział w nagraniu wzięli Borixon oraz Kizo. Utwór promuje piąty studyjny album Bonusa RPK, zatytułowany Technik Pasjonat. Krążek ukaże się nakładem Ciemnej Strefy 5 października.

REKLAMA

O Bonusie RPK, czyli Oliwierze Arturze Romanowskim, mówi się ostatnio nie tylko ze względu na jego twórczość artystyczną. Raper został niedawno skazany na 5,5 roku pozbawienia wolności oraz wynoszącą kilkaset tysięcy złotych karę finansową za handel narkotykami. Do nieprawomocnego wyroku przyczynić się miały zeznania tzw. małego świadka koronnego oraz teksty piosenek Bonusa RPK. Raper nie przyznaje się do winy.

Cała ta sytuacja spowodowała spore poruszenie w internecie. Ruszyła akcja Murem za Bonusem, w której skazanego muzyka popiera wielu polskich raperów oraz celebrytów. Celem ruchu jest skierowanie sprawy do ponownego rozpatrzenia przez sąd.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA