REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Wystartował nowy miesięcznik literacko-kulturalny "Book Up!". Możesz go pobrać całkowicie za darmo

Woblink postanowił nieco rozpieścić swoich czytelników i wraz z platformą Lubimyczytac.pl stworzył nowy magazyn literacko-kulturalny "Book Up!". "Book Up!" jest miesięcznikiem, a pierwszy numer można bezpłatnie pobrać już dziś. Co znajdziemy w środku?

17.04.2015
12:31
Nowy magazyn literacko kulturalny, Book Up! Do pobrania za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Jak przekonują twórcy "Book Up!" w nowym magazynie znajdują się nowości i zapowiedzi książkowe, a także wywiady z autorami, recenzje zarówno literackie jak i filmowe oraz wiadomości o ciekawych wydarzeniach kulturalnych. Pierwszy numer zwraca uwagę na kilka nowych pozycji w ofercie Woblinka, które swoją premierę miały ostatnio lub będą mieć na dniach. W polecanych możecie znaleźć takie tytuły jak "Więcej niż możesz zjeść. Felietony parakulinarne" Doroty Masłowskiej, "Ciemne tunele" Siergieja Antonowa, których premiera została wzbogacona o dodatkowe wydanie zbioru opowiadań fanów uniwersum Metra (stąd można pobrać je zupełnie za darmo) czy "Girl online" Zoe Sugg.

1024px-EBook_between_paper_books
REKLAMA

Ponadto w "Book Up!" znajdziemy wywiad z Joem Abercrombie, autorem powieści "Pół króla", którą poleca sam George R. R. Martin, a także tekst poświęcony "Szczygłowi" Donny Tartt, która została uznana przez twórców magazynu książką miesiąca. Miłą niespodzianką są też kody rabatowe przygotowane dla czytelników, które można wykorzystać w kilku sklepach internetowych.

"Book Up!" wygląda całkiem fajnie. Pierwszy numer zapowiada ciekawe treści dla tych, którzy chcą być na bieżąco z tym, co piszczy w literaturze i na Woblinku. Kolejny numer miesięcznika, ten majowo-czerwcowy, ukaże się już 14 maja 2015 roku. Będzie dostępny bezpłatnie, tak jak numer pierwszy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA