REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Miłosny pakiet w nowym BookRage - Sosnowski, Hen, Pluszka, Ryciak

Kolejny, siedemnasty już BookRage, czyli pakiet e-booków za "co łaska", wylądował w Sieci. Od dziś można także korzystać z wirtualnej półki, umożliwiającej zarządzanie wszystkimi swoimi zamówieniami.

17.02.2015
9:29
Nowy, miłosny BookRage - Sosnowski, Hen, Pluszka, Ryciak
REKLAMA
REKLAMA

BookRage od jakiegoś czasu przygotowuje się do uruchomienia sklepu na wzór Humble Bundle Store. Jest on jeszcze niedostępny, jednak przy okazji premiery nowego pakietu pojawiła się - nareszcie - wprowadzone zostało spore udogodnienie dla wszystkich, którzy regularnie kupowali kolejne zbiory e-booków. Mowa o wirtualnej półce, gromadzącej wszystkie dotychczas zakupione przez nas pozycje, umożliwiając zarządzanie nimi. Po starcie sklepu znajdą się na niej tytuły zakupione bezpośrednio w nim.

bookrage półka

By e-book znalazł się na półce, należy najpierw zarejestrować się w Ragestore, a następnie zaimportować linki do swoich zamówień. Nie trzeba jednak grzebać w mailach sprzed miesięcy w ich poszukiwaniu, wystarczy skorzystać z "przypominajki" - wystarczy podać swój adres e-mail aby otrzymać w jednym mailu odnośniki do wszystkich dotychczas zakupionych pakietów.

Jakie e-booki znalazły się w siedemnastym pakiecie BookRage, którego motywem przewodnim jest miłość?

  • "Flauta", Adam Pluszka
  • "Milczące między nami", Józef Hen
  • "Odejście Afrodyty", Józef Hen
  • "Taniec ptaka", Ula Ryciak
  • "Prąd zatokowy", Jerzy Sosnowski
REKLAMA

Cztery pierwsze pozycje odblokowuje wpłata o dowolnej wysokości, ostatnią - płatność przekraczająca aktualną średnią. Pakiet będzie dostępny do 2 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA